Czy ktos widział gdzies ten lakier?

  • 2010-07-25, o 18:33
  • 65
  • 28 241
  • 40
  • 54

Czy ktos widział gdzies ten lakier?

Mam do Was pytanko czy może ktoś widział gdzies w jakims sklepie, drogerii, sieci- lakier do paznokci a własciwie lakier nawierzchniowy (Top Coat) z Firmy Lemax. Mój miał 12 ml. był takiej "zaokraglonej" przezroczystej buteleczce. Bardzo mi zalezy żeby go gdzies znaleźć ponieważ bardzo db mi sie sprawował a nie wiem gdzie był zakupiony. Niestety nie chodzi mi u o jakiej małe lokalne sklepy w Polsce ale o wieksze np. drogerie typu Rossman, Natura żebym mogła w kazym miescie o niego zapytać. Jak osobiście nigdzie go nie widziałam ale może ktoś z Was?
pozdrawiam Serdecznie

Re: Czy ktos widział gdzies ten lakier?

Ja niestety nie widziałam tego lakieru nigdzie, nawet nie słyszałam o nim ;/ rozumiem, że dobry tak skoro poszukujesz go?;)

Re: Czy ktos widział gdzies ten lakier?

Witam, jeżeli to jest aktualne postaram się go poszukać. Dzisiaj się zarejestrowałam świetna strona:)

Re: Czy ktos widział gdzies ten lakier?

tak to jest aktualne kupiłam go raz i nawet nie wiem gdzie i okazał sie fajny. lakier dobrze sie po nim trzyma nie odpryskuje, kolor jest "żywy" i ładnie błyszczący.

Re: Czy ktos widział gdzies ten lakier?

a sprawdzałaś na allegro?? jest sporo produktów tej firmy. Warto zobaczyć...

Re: Czy ktos widział gdzies ten lakier?

Hej dziewczyny! Byłam ostatnio w zwykłym sklepie kosmetycznym (takim co sprzedaje wszelkiego rodzaju kosmetyki) i trafiłam na ten lakier!!! Pytałam Pani gdzie można to jeszcze spotkać ale powiedziała że to firma raczej niszowa i nie ma ich w drogeriach czy wiekszych sklepach. W każdym bądź razie powiedziała że ona je zamawia Bardzo sie ciesze że znalazłam to miejsce bo mi ten lakier odpowiada
Dziekuje za dobre chęci i pomoc. W sumie temat nadal aktualny bo może występuja w jakiś wiekszych sieciach i może komuś sie to przyda ( a może i cena bedzie niższa niż u tej kobitki to i ja bym sie skusiła )

pozdrawiam

Re: Czy ktos widział gdzies ten lakier?

na allegro można znaleźć wiele rzeczy w bardzo przystępnyh cenach

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy ktos widział gdzies ten lakier?

Słyszałam kiedyś o tej firmie.. szukała bym przede wszystkim na allegro :)

Re: Czy ktos widział gdzies ten lakier?

mi się zdaje ze właśnie wiedziałam te lakiery na allegro

Re: Czy ktos widział gdzies ten lakier?

na allegro albo w jakiś hurtowniach poszukaj

Re: Czy ktos widział gdzies ten lakier?

Wpisz w wyszukiwarkę, może wyskoczy w jakimś sklepie. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: