Czy dokarmiacie zimą zwierzęta?

  • Temat zamknięty
  • 2013-01-22, o 15:34
  • 46
  • 12 800
  • 30
  • 34

Czy dokarmiacie zimą zwierzęta?

Pomagacie zwierzętom zimą? Ja karmie ptaki.

Re: Czy dokarmiacie zimą zwierzęta?

Ja kaczki i mewy. Tutaj jest mnostwo kanalow i kaczki sobie spaceruja, raz jedna byla pod piekarnia haha. Biore chleb i rzucam z mostku do wody, mewy tez przylatuja. A w ogrodku zawiesilam w ubieglym roku jakas taka specjalna karme to w ogole nie jadly. Czasem ptaki zjadaja resztki po Mojej Majce ( suni), zawsze cos tam zostawi, jakies psie ciastka i nne smakolyki.

Re: Czy dokarmiacie zimą zwierzęta?

Ostatnio do mnie takie maluchy przylatują (to chyba sikorki..) i dwa malutkie gołąbki

Re: Czy dokarmiacie zimą zwierzęta?

Sliczny . U mnie jakis czas temu byl gil, szkoda ze nie cyknelam fotki.

Re: Czy dokarmiacie zimą zwierzęta?

Jak zaczęłam sypać słonecznik to się takie zlatują.

Re: Czy dokarmiacie zimą zwierzęta?

Codziennie takie maluchy przylatują, są mniejsze niż kobieca dłoń

Re: Czy dokarmiacie zimą zwierzęta?

Do mnie przylatuja sroki i zjadaja jakies resztki ciastek mojej suni

Re: Czy dokarmiacie zimą zwierzęta?

Jak rzucam skórki od chleba to przylatują mewy i takie większe czarne ptaki..a tak wogóle to fajnie jest usłyszeć jak ptaki zimą ćwierkają

Re: Czy dokarmiacie zimą zwierzęta?

niestety w pobliżu mojego domu rzadko kiedy pojawiają się ptaki, ale kiedy wybieram się do parku to zabieram ze sobą bułkę czy chleb i karmie gołębie i kaczki

Re: Czy dokarmiacie zimą zwierzęta?

Mieszkam od niedawna na wsi, mój teść ma bzika na punkcie dokarmiana zimą ptaków, zrobił na balkonie taki mini zagajnik, z gałęziami, słoninką, rozsypanymi nasionkami - przez całą zimę nasz kot i pies mają zakaz wstępu do pokoju teścia, żeby nie straszyły ptaszków Na drzewach przed domem też mamy rozwieszone jedzonko dla sikorek Ptaszki już się nauczyły i przylatują każdej zimy Dokarmialiśmy też bezdomne koty, ale...tak się przyzwyczaiły, że zostały u nas na stałe

Re: Czy dokarmiacie zimą zwierzęta?

Mieszkam od niedawna na wsi, mój teść ma bzika na punkcie dokarmiana zimą ptaków, zrobił na balkonie taki mini zagajnik, z gałęziami, słoninką, rozsypanymi nasionkami - przez całą zimę nasz kot i pies mają zakaz wstępu do pokoju teścia, żeby nie straszyły ptaszków Na drzewach przed domem też mamy rozwieszone jedzonko dla sikorek Ptaszki już się nauczyły i przylatują każdej zimy Dokarmialiśmy też bezdomne koty, ale...tak się przyzwyczaiły, że zostały u nas na stałe

kostka

Ale fajnie!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: