Czy Wasi faceci też są tacy obrażalscy?

  • Temat zamknięty
  • 2016-12-04, o 23:42
  • 21
  • 5 112
  • 16
  • 13

Re: Czy Wasi faceci też są tacy obrażalscy?

Może zbyt krótko byłaś obrażona :P nic innego nie przychodzi mi do głowy, tym bardziej że nie mam takiego problemu...

Re: Czy Wasi faceci też są tacy obrażalscy?

nie mam faceta i nie mam tego problemu:))

Re: Czy Wasi faceci też są tacy obrażalscy?

Po co się męczyć w takim związku? To do niczego nie prowadzi. Może odpocznijcie od siebie na trochę. Nie mówię, żebyś od razu oddawała mu pierścionek ale może właśnie potrzebujecie takiej przerwy, żeby poprzeć na to na chłodno. Wtedy przemyślisz czy rzeczywiście chcesz to dalej ciągnąć czy może lepiej Ci samej. On może też przemyśli swoje zachowanie, gdy zrozumie że może Cię stracić. Pamiętaj, myśl o sobie, o tym czy jesteś szczęśliwa i czy chcesz się z nim wiązać na całe życie. Nie urządzaj żadnych gierek, nie obrażaj się tylko po to, żeby poczuł się jak Ty. To jest dziecinne i mega nie fair.

Re: Czy Wasi faceci też są tacy obrażalscy?

Jeśli ma taki charakter to nic nie pomoże ja mam faceta od 7 lat a mężem od 3 lat leniwy i obrażalski zawsze był i będzie.  kłótnie, rozmowy , prośby pomagają na tydzień i wszytsko od nowa. taki typ zdaje sobie sprawę l, że kiedyś możemy się przez to tak oddalic bardzo i nic naszemu związkowi nie pomoże. jednak mam dość wlaczenia sama o nas. 

Ania0407

Re: Czy Wasi faceci też są tacy obrażalscy?

Odezwał się w końcu, ale teraz mówi, że rozumie itd, że takie obrażanie już się stało nudne, bo on czeka aż ja się odezwę, a ja aż on się 'odbrazi', ale na ile czau to wystarczy to nie wiem. Annamatyszewska dziękuję, że jesteś bo już myślałam, że tylko ja trafiłam na taki 'egzemplarz' :) Klaudia właśnie chodzi o to, że ja bym dużo oddała żeby on coś zrozumiał, że to niszczy nasz związek i no ochładza relację, bo ja później nie potrafię przejść do porządku dziennego ;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy Wasi faceci też są tacy obrażalscy?

taki... najgorsza cecha jaka istnieje

Re: Czy Wasi faceci też są tacy obrażalscy?

Po co się męczyć w takim związku? To do niczego nie prowadzi. Może odpocznijcie od siebie na trochę. Nie mówię, żebyś od razu oddawała mu pierścionek ale może właśnie potrzebujecie takiej przerwy, żeby poprzeć na to na chłodno. Wtedy przemyślisz czy rzeczywiście chcesz to dalej ciągnąć czy może lepiej Ci samej. On może też przemyśli swoje zachowanie, gdy zrozumie że może Cię stracić. Pamiętaj, myśl o sobie, o tym czy jesteś szczęśliwa i czy chcesz się z nim wiązać na całe życie. Nie urządzaj żadnych gierek, nie obrażaj się tylko po to, żeby poczuł się jak Ty. To jest dziecinne i mega nie fair.

2016-12-09 18:37:40 autor

Zgadzam się z Tobą w 100%, odpocznijcie od siebie narazie

Re: Czy Wasi faceci też są tacy obrażalscy?

Zawsze to raczej ja się obrazalam a nie mój facet haha :o

Re: Czy Wasi faceci też są tacy obrażalscy?

Zawsze to raczej ja się obrazalam a nie mój facet haha :o
2016-12-25 15:24:56 autor Otyuio

 

Taka już nasza natura:)..

Re: Czy Wasi faceci też są tacy obrażalscy?

Jak cholera :D W większości w żartach, ale mnie to tak bardzo denerwuje :D 

MadzikG
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: