Czerwona szminka

  • 2013-10-06, o 23:38
  • 52
  • 17 614
  • 31
  • 42

Re: Czerwona szminka

Najważniejsze jest to, żeby przyzwyczaić się do czerwonej szminki. Na początku wydawało mi się, że wyglądam dziwnie i wstydziałam się malować usta na tak intensywny kolor. Z czasem przywykłam i nie wyobrażam sobie swojej kosmetyczki bez kilku ocieni czerwieni. Kolory najlepiej testować na sobie, każdemu pasuje co innego. Kiedy miałam blond włosy, wyglądam najlepiej w pomarańczowych ustach, teraz wrocilam swoje naturalnego cimnego kolory i zdecydowanie lepiej prezentuje się na moich ustach kolor ciemnego wina.

Re: Czerwona szminka

Ja uwielbiam, a wręcz ubóstwiam GR Velvet Matte nr 18. To jest taka dosyć chłodna, głęboka czerwień. Ostatnio zakochałam się w kolorze szminki MUR w odcieniu Reckless, i to jest jeszcze ciemniejsza i bardziej intensywna czerwień, jednak pomadka jest strasznie nietrwała i rozlewa się poza kontur ust :( 

galden rose

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czerwona szminka

Nie maluję ale slyszalam dużo dobrego o Golden Rose właśnie

Re: Czerwona szminka

ja mam z golden rose 113. Prześliczna. Do niej pasuje konturowka GR 516

Re: Czerwona szminka

uwielbiam nowe matowe czerwienie z golden rose

Ja mam z wibo w formie "kleju"

Re: Czerwona szminka

Kiedyś byłam zdecydowanie na 'nie'. Zresztą rzadko używałam jakiegokolwiek koloru na ustach, ale teraz powoli się do tego przekonuję i wprowadzam coraz ciemniejsze pomadki :D Ostatnio nawet własnie kupiłam jedną czerwoną i czułam się w niej całkiem dobrze :D i jakoś nie wiem tak bardziej pewna siebie :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Czerwona szminka

Kiko

Re: Czerwona szminka

Z g oldena są spoko
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: