Czerwona szminka

  • 2013-10-06, o 23:38
  • 52
  • 17 618
  • 31
  • 42

Re: Czerwona szminka

Odcien czerwieni ? Czy w ogole chodzi Ci o dobranie pomadki ?

Re: Czerwona szminka

Ja poluje na jakąś matową, nie za rażącą czerwień, jakiś spokojniejszy odcień .

Re: Czerwona szminka

Tutaj tez o czerwonej pomadce dla roznych typow urody:

http://hellolexi.blogspot.nl/2013/02/cz ... emnic.html

Re: Czerwona szminka

ja w rossmanie sobie kupiłam taka fajową czerwień z ultimate color bodajże nr 260, która trochę wpada w koral jak by się tak bardziej zaastanowić. Tak mi się zdaje przynajmniej:) Ale dopiero sobie pozwolilam na taki kolor jak przez ostatnie wakacje zawzięcie starałam się wybielić choć trochę swoje ząbki

Re: Czerwona szminka

jakos niemoge się przekonac do czerwonej szminki jak i do  typowego różu żarówiastego  ,ale takie czerwienie  ceglaste, przygaszone i chłodne róze jak najbardziej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czerwona szminka

A w ogóle lubię odważne kolory na ustach i nawet taką czerwień czasem noszę na codzień. Na wielu typach urody sprawdza mi się Revlon w kolorze Cherry Blossom, więc polecam wypróbować. Mam zimny odcień skóry i sprawdza mi się świetnie, dodatkowo malowałam nią przyjaciółkę do sesji, a ona z kolei ma ciepły odcień skóry i nadal wyglądało to świetnie. :)

Re: Czerwona szminka

Ja czerwonej szminki nie noszę, bo ani troche mi nie pasuje, albo nie potrafię dobrać odcieni.. Bardziej stawiam na jakieś róże, nude, jakieś brudne kolorki a ostatnio kusi mnie żeby wypróbować fuksję, którą na forum chwalą dziewczyny :)

Re: Czerwona szminka

Szminki z Golden Rose podobno są ładne :)

Re: Czerwona szminka

TAk, właśnie mam upatrzoną czerwoną z GR. Z tego co pamietam to ten odcień jest dość chłodny. No ale zobaczymy:)

 

maluuuj ! ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: