Czekolada biała, mleczna a może gorzka ?

  • 2015-12-24, o 09:26
  • 57
  • 18 426
  • 42
  • 48

Re: Czekolada biała, mleczna a może gorzka ?

Mleczna :)

Zapraszam na mojego bloga - www.lulanka.com :)

Re: Czekolada biała, mleczna a może gorzka ?

mleczna! :D

Re: Czekolada biała, mleczna a może gorzka ?

mleczna najlepsza

zdecydowanie biała z truskawkami mniam!!!

Re: Czekolada biała, mleczna a może gorzka ?

Ja nigdy tak naprawdę nie przepadałam za czekoladą białą ale ostatnio przekonałam się do czekolady białej Wedla karmellove. Jest naprawdę świetna ! Nie jest tak bardzo słodka, przebija się przez nią czysty karmel. Jest kilka wersji. Cała karmelowa, z wafelkami i z jeszcze ze słonymi orzeszkami. Jesli natraficie gdzieś na wersję ze słonymi orzeszkami to proponuje sobie spróbować bo jest naprawdę świetna. Orzeszki oryginalnie się z nią komponują.

 

Mleczną również lubię. Najbardziej tą od Wedla. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Czekolada biała, mleczna a może gorzka ?

Najbardziej lubię mleczną, nie lubię gorzkiej, chociaż właśnie ta jest najbardziej zalecana jeżeli już ktoś lubi jeść dużo czekolady.

Re: Czekolada biała, mleczna a może gorzka ?

mleczna z orzechami!(inlove)

Re: Czekolada biała, mleczna a może gorzka ?

Ja pamiętam,że jako małe dziecko nie przepadałam za czekoladą gorzką. Moi rodzice lublini ale dla mnie była za gorzka tak wiec najczęściej wyjadałam czkoladę mleczną. Teraz jednak jako dorosła upodobniłam sie do rodziców i raz na jakis czas kupuję sobie tabliczkę gorzkiej czekolady aby zjeść kosteczkę albo dwie do kawki  ( teraz mam akurat na drugie śniadanie - preferuje czekoladę Wedla, jest najbardziej kremowa)

Dałabym sie również pokroić za nowe kremy do smarowania kanapek Wedla : mleczny i karmellove. Sto razy smaczniejsze niz nutella. 

Re: Czekolada biała, mleczna a może gorzka ?

Cześć.

Ja  staram się w ogóle czekolady unikać, bo pilnuję wagi ale jak już grzeszę to zawsze mleczną z orzechami:).

Pozdrawiam.

Re: Czekolada biała, mleczna a może gorzka ?

Zdecydowanie biała 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: