Czego najlepiej uzywac do olejowania wlosow?

  • 2020-06-26, o 09:01
  • 6
  • 1 477
  • 6
  • 7

Czego najlepiej uzywac do olejowania wlosow?

Czego najlepiej uzywac do olejowania wlosow?

Re: Czego najlepiej uzywac do olejowania wlosow?

Mix olejków dostosowanych do typu włosów będzie działać najefektywniej. Często takie mixy można kupić (wiele olejków "dla mam", na rozstępy, do twarzy, ciała nada się do włosów) lub zrobić. :) Warto czytać sklady gotowych olejków, by nie miały niepotrzebnych substancji w składzie.

Re: Czego najlepiej uzywac do olejowania wlosow?

Olej kokosowy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czego najlepiej uzywac do olejowania wlosow?

Koniecznie trzeba dopasować oleje do potrzeb swoich włosów. U mnie zupełnie odpada olej kokosowy. Po nim mam siano i nawet włosów nie mogę rozczesać.

Re: Czego najlepiej uzywac do olejowania wlosow?

Musisz sama sprawdzić, co lubią Twoje włosy.

Re: Czego najlepiej uzywac do olejowania wlosow?

Przede wszystkim zrób test na porowatość włosów. Będziesz miała rozeznanie wśród jakich oleji warto się poruszać, a jakie omijać. Źle dobrany olej wyrządzi krzywdę włosom np w postaci przesuszenia lub nadmiernego uniesienia łuski co w efekcie da typowe siano.

Re: Czego najlepiej uzywac do olejowania wlosow?

Przede wszystkim zrób test na porowatość włosów. Będziesz miała rozeznanie wśród jakich oleji warto się poruszać, a jakie omijać. Źle dobrany olej wyrządzi krzywdę włosom np w postaci przesuszenia lub nadmiernego uniesienia łuski co w efekcie da typowe siano.
2020-06-29 18:58:56 autor KobiecyKlimat

 

W sedno. Trzeba najpierw poznać rodzaj swoich włosów i dopiero dobrać do niego odpowiednie oleje.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: