Czarny singiel do powiek

  • 2015-03-29, o 01:14
  • 36
  • 9 653
  • 26
  • 32

Czarny singiel do powiek

Hej!

 

Poszukuję czarnego jak dusza diabła, mocno napigmentowanego, pojedynczego czarnego cienia do powiek, aby posłużył jako drugi uniwersalny kolor do makijażu oka (biały mam w Big Jumbo Milk). Oczywiście fajnie jakby ten kaszel szatana był w trochę niższej cenie niż cała paletka z paroma innymi kolorkami. :)

 

Tutaj w sklepie do tej pory przemknęły mi inne kolory w singlach, czarnego nie udało mi się odnależć. Wiem, że Inglot na swoich wyspach sprzedaje pojedyncze cienie, ale może tutaj uda mi się zdobyć coś lepszego, hm? Jakieś propozycje? :)

 

Dzięki!

 

 

Re: Czarny singiel do powiek

hej,

może PAESE -Kaszmir 602, Pierre Rene 69, Kobo 128, My Secret 510.

 

Pozdrawiam ;)

Re: Czarny singiel do powiek

hej,

może PAESE -Kaszmir 602, Pierre Rene 69, Kobo 128, My Secret 510.

 

Pozdrawiam ;)

2015-03-29 13:35:19 autor AgataR

 

Hejka, dzięki piękne za propozycje! PAESE i My Secret zapowiadają się dobrze po recenzjach, a widzę że cena MS jest śmiesznie niska, to wezmę dodatkowo na testy tę białą wersję 501.

Re: Czarny singiel do powiek

Ja od siebie mogę polecić Hean 819 (mat) :)

Re: Czarny singiel do powiek

Inglot ma bardzo mocno napigmentowaną czerń ;)

Re: Czarny singiel do powiek

Słyszałam dużo dobrego o napigmentowaniu w Inglocie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czarny singiel do powiek

polecam Inglota miałam i był całkiem niezły choc tez zalezy jakie wykończenie wybierzesz

Re: Czarny singiel do powiek

Inglot mi się bardzo dobrze sprawdza, jeżeli zależy ci na czarnym niczym dusza diabła cieniu to polecam lekko zmoczyć pędzel przed nałożeniem :P

Re: Czarny singiel do powiek

polecam Inglota miałam i był całkiem niezły choc tez zalezy jakie wykończenie wybierzesz

2015-07-18 11:14:45 autor monika212121

Faktycznie zależy od wykończenia? Jak jest z matami w Inglocie? Masz jakieś porównanie matów z innymi wykończeniami?

Ja z Inglota miałam jeden satynowy i był całkiem fajny :)

Re: Czarny singiel do powiek

Kiedyś używałam z Bell i był bardzo dobry :)

Re: Czarny singiel do powiek

:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: