Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

  • 2016-10-26, o 17:06
  • 36
  • 13 890
  • 29
  • 29

Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

ktoś cos wie? polecacie ? :) 

Weni

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Widziałam dużo filmów z tą maską w roli głównej, sama nie używałam ale zastanawiam się nad nią bo wszyscy ją polecają. Ostanio jest też szał na yt na maski, ktore zamieniają się w pianę. Niby nic takiego ale sama bym tego nie nałożyła bo nie wygląda to zbyt zachęcająco ;P 

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Słyszalam wiele opinii na jej temat i chyba ja zamówie bo jestem mega ciekawa efektów:)

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Ja bym w ogóle nic nie brała z Aliexpress bo bankowo nie przebadane dewrmatologicznie

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Ja się trochę obawiam produktów do twarzy z aliexpress.

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Testowałam, ale efekt znikomy... nie mam większych problemów z cerą, więc maseczka nie zdołała wyciągnąć tych nielicznych niedoskonałości Może lepiej będzie oczyszczać twarz z większymi problemami, nie wiem...

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

zrobiłam sobie raz, fajna sprawa - dobrze oczyszcza tylko trzeba uważać na brwi i nienajechać na nie bo odejdą razem z maską :)

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Tez się nad nią zastanawiałam, ale jak na razie szukam z innych stron:(

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Jestem zainteresowana ta maska, tyle ze nie z allieexpress, boje sie tam zamawiac produkty kosmetyczne:)

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

balabym sie uzywac produktow do twarzy z tej strony:)

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Dziwie się ludziom, którzy kupują kosmetyki z Alieexpress. Nie boicie się stosować kremów czy masek za 1 dolara? Black Mask znam i nawet kilka razy jej używałam. Jednak kosztowała więcej, miała naturalny skład (firma G-Synergie, w masce jest zawarty aktywny węgiel pozyskiwany z bambusa) i została kupiona przeze mnie w Polsce!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: