Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

  • 2016-10-26, o 17:06
  • 36
  • 13 930
  • 29
  • 29

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Też chciałam ją wypróbowac ale wiele osób mówi że nie jest za dobra więc wybrałam bielendę blue detox, tą metaliczną do cery suchej i wrażliwej, jeszcze jej nie nakładałam, sama jestem ciekawa efektów

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Nic co z aliespress nie nalozylabym na twarz. czarne maski absolutnie do mie ne przemawiaja, nie widze w nich tego takiego "wooow". Wole cos naszego, Polskiego jak np maski z bielendy, a w szczegolnosci dobrze oczyszczajace metaliczne, w przypadku mojej cery jest to silver detox, z aktywnym weglem, cynkiem oraz nanosrebrem. W efecie mam cere gladka, oczyszczona, pelna blasku oraz zmatowiona i sebum wydziela sie znacznie wolniej. 

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Nic mi nie pomogła 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

też polecam bielendę, wszystko co od chińczyka należy traktować z przymrużeniem oka. a może też okazać się jakieś rakotwórcze im zalezy na ilości a nie jakości

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Jak dla mnie Aliexpres to sklep, w którym można zaryzykować i kupic jakieś drobnostki, ewentualnie elektronikę, ale na pewno nic, co ma wpływać na naszą skórę lub ciało. W naszych drogeriach jest taki wybór maseczek, ze na prawdę nie trzeba szukac po chińskich marketach.

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

zrobiłam sobie raz, fajna sprawa - dobrze oczyszcza tylko trzeba uważać na brwi i nienajechać na nie bo odejdą razem z maską :)

2016-11-08 14:39:16 autor nina88

Własnie koleżanka też chwaliła, a ja z kolei, mam lekkie obawy,ale skoro polecasz to może zrobie test dermatologiczny na początku.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: