Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

  • 2016-10-26, o 17:06
  • 36
  • 13 926
  • 29
  • 29

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Używałam Pilaten. Nie było żadnego efektu. Zeszła bez problemu. Nawet włoska nie wyrwała, ani nie oczysciła twarzy. Faktem  jest, że żeby takie maseczki działały trzeba otworzyć pory - parówką, gorącą kąpielą itd. Nie u każdego jednak jest to możliwe 

2017-09-05 13:54:57 autor mefir13

Wiesz, u mnie otwoeranie porów też nic nie pomogło. Robiłam półgodzinną parówkę i żadnych efektów. 

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Używałam Pilaten. Nie było żadnego efektu. Zeszła bez problemu. Nawet włoska nie wyrwała, ani nie oczysciła twarzy. Faktem  jest, że żeby takie maseczki działały trzeba otworzyć pory - parówką, gorącą kąpielą itd. Nie u każdego jednak jest to możliwe 

2017-09-05 13:54:57 autor mefir13

Wiesz, u mnie otwoeranie porów też nic nie pomogło. Robiłam półgodzinną parówkę i żadnych efektów. 

2017-09-06 00:05:07 autor koniczyna684

 

Słyszałam, że u niektórych osób otworzenie porów nie jest takie łatwe. No i generalnie ta maseczka radzi sobie tylko z zanieczyszczeniami, które są bliżej powierzchni skóry. Niestety nie u każego zadziała 

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

nie używałam jej jeszcze

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Zamówiłam 3, ale ani jedna nic mi nie dała 

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

uzywałam, ale kompletnie się nie sprawdziła

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Nie wiem czemu ale moja kompletnie nic nie robi, nawet włosków nie ciągnie

uzywałam, ale kompletnie się nie sprawdziła

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

U mnie kompletnie nic nie zrobiła 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Moja przyjaciółka również używała zamówionej z aliexpres i też się jej nie sprawdziła.Ja zamówiłam na innej stronie polskiej i mi się sprawdziła 

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

moja tez niestety nic nie robi :/ probowałam ja i przyjaciolka :/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: