Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

  • 2016-10-26, o 17:06
  • 36
  • 13 891
  • 29
  • 29

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

bałabym się, że mnie podrażni

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

dokładnie ;/ ja bym również się bała . ja używam maseczki hydrozelowej z efektem mikroprądow PlaySkin . Zabieg trwa z jakieś 10 minut . Fajnie oczyszcza i nawilza ;)

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

używałam i nie podrażniła mi cery, ale zamierzonego efektu również nie było...

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Ja bym się bała...

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Szczerze? Nie wiem skąd szał na czarne maski typu peel off. Testowałam. Mam cerę mieszaną  ze skłonnością do przesuszania, jednak mam poroblem z psakudnymi czanymi punktami. Nie są one mocno widoczne, ale są. No i maska z nimi nic nie zrobiła. Każdy może natomiast liczyć na depilację twarzy :D Mnóstwo maleńkich włosków zostaje wyrwanych z buźki. No i myślę, że z tego względu, skóra staje się delikatna i gładziutka.

 

Jeśli macie cerę z nabrzmiałymi, bardzo widocznymi zaskórnikami, polecam spróbować. Testowałam działanie na osobie z taką skórą i faktycznie te paskudki zostały usunięte (zerwane z płatem maski). Posiadaczki suchej i wrażliwej skóry, darujcie sobie, bo maska wysusza i może podrażniać, w końcu należy ją zerwać z twarzy. 

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Nie stosowałam maski z alie ale kupiłam sobie maseczkę typu peel off firmy Pilanten tu w Polsce. I hmm zawiodłam się. Nie wiem czy robię coś źle ale kiedy był już czas na jej zdjęcie to ściągając ją nawet się nie napracowałam tak lekko odeszła. Czekałam na efekt jak wszyscy opisują tzn mocna przyczepność do twarzy wręcz depilacja małych włosków i siłowanie się z maską by ją zdjąć. A u mnie zeszła ot tak bez przeszkód i efekt był też znikomy ;(

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

A wiecie, że taką maskę węglową można łatwo zrobić w domu? :) Też próbowałam, efekt ten sam, co w przypadku kupowanej maski, a nawet konsystencjaa według mnie była o wiele lepsza. Skład znany, bo same robimy ;)

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

nie stosowałam tej maski

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czarna maska oczyszczająca z aliexpres??

Używałam Pilaten. Nie było żadnego efektu. Zeszła bez problemu. Nawet włoska nie wyrwała, ani nie oczysciła twarzy. Faktem  jest, że żeby takie maseczki działały trzeba otworzyć pory - parówką, gorącą kąpielą itd. Nie u każdego jednak jest to możliwe 

ja bym również się bała . j
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: