Ćwiczycie - co i jak?

  • 2015-03-24, o 19:11
  • 145
  • 44 707
  • 87
  • 106

Ćwiczycie - co i jak?

Hej, ostatnimi czasy coraz więcej osób stara się byc fit, zdrowo odżywiac i coś ćwiczyć, dlatego mam i pytanie do was czy coś ćwiczycie? a może chodzicie na siłownię lub jakaś inna forma ćwiczeń was dopadła ? :))

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Rower to najlepsze ćwiczenie cardio na świecie.

Waga w dół, tyłek się elegancko formuje, można pozwiedzać okoliczne miejscówki. Same plusy pod warunkiem, że nie żałuje się sił i potu na trasę. ;)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Wiosną lubię też pojeździć na rowerze, od tak dla lepszego nastroju :) w tym roku mój rower już zaliczył pierwsze wiosenne przejażdżki :)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Ja tez juz po pierwszych przejażdżkach wiosennych ;) Uwielbiam jeździć na rowerze, zwłaszcza latem i wiosną.. im dalej tym lepiej :) Po za jazda na rowerze lubię również skakankę. Ostatnio zaczęłam takze ćwiczyć w domu z Mel B i Chodakowską i juz po pierwszych 2 tygodniach widzę wielka zmianę :))

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Ja wybrałem basen, ćwiczymy podobno wszystkie mięśnie i sami dobieramy sobie tempo.

http://meskakosmetyczkaa.blogspot.com/

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Fajne są orbitreki, całe ciało ćwiczy, a przy tym nie cierpią kostki jak przy bieganiu na asfalcie. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Ja zastanawiam się nad orbiterkiem albo bieżnia bo wydaje mi się ze to fajny pomysł na ćwiczenia :)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Ja cwicze na orbitreku i skacze na skakance :) tak od 30 min do godziny :) 

Glowacka Marta

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Ja dopiero od dziś zaczynam stopniowe ćwiczenia ;)

Martusiaa24 gratulacje, piękne efekty ;)

Karii

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Faktycznie efekty świetnie ;) Chyba będę musiała wreszcie zakupić orbiterek tylko nie mam pojęcia jaki wybrać bo za dużo kasy na wydanie nie mam :)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Przymierzałam się do orbitreka ale kompletnie nie miałam pomysłu gdzie go postawić no i wiadomo jest to wydatek. Zdecydowałam się na stepper. Zajmuje mało miejsca  i jest o wiele tańszy. Efektów pewnie takich jak orbitrek nie zapewni ale czytałam, że też co nieco potrafi zdziałać. Za krótko go mam żeby pisać coś więcej  ale za jakiś czas dam znać jak się sprawdza ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: