Ćwiczycie - co i jak?

  • 2015-03-24, o 19:11
  • 145
  • 44 696
  • 87
  • 106

Pamiętajcie, że duże ilości cardio SZKODZĄ. Dziewczyny! na siłownię! do ciężarów :)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Ja niestety mam bardzo wyniszczone kolana, mimo że jestem młoda i nie mogę ich bardzo dołować ćwiczeniami, dlatego mogę się tylko inspirować pełnymi zestawami Chodakowskiej czy Mel B.. muszę wybierać pojedyncze ćwiczenia, które nie obciążą kolan jeszcze bardziej .. ;)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Codziennie się rozciągam i wykonuję takie podstawowe ćwiczenia jak brzuszki, przysiady, wymachy nóg itp. :)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Ja właśnie zaczęłam jeździć na rowerze, zaczynam od pół godziny dziennie a później będę zwiększać czas i dystans :)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

w domu jakos sama nie mam motywacji ćwiczyć, dlatego chodzę z siostrą na różne zajęcia:) z kims zawsze raźniej. do tego bieżnia lub orbitrek

skakanka, rower, rolki, focus t25, mel b, gym break, natalia gacka ;) co kto lubi ;)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

nie lubie ewy chodakowskiej

Re: Ćwiczycie - co i jak?

poszukaj na yt cwiczen, ktore Cie zainteresuja :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Orbitrek to fajna sprawa :) szczególnie dla pań po ciąży czyli takich jak ja ;D ćwiczę po 20 czasami 30 min dziennie, oczywiście bywają wzloty i upadki ale efekty są zadowalające :) dla mnie to lepsze niż bieganie :)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Brawo, efekty są znakomite i bardzo widoczne. Ja rozciągam z jogą ze względu na kręgosłup.. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: