Ćwiczycie - co i jak?

  • 2015-03-24, o 19:11
  • 145
  • 44 705
  • 87
  • 106

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Ja z miejscem na orbiterek nie mam problemu, gorzej jest z cena bo za dużo na orbiterek przeznaczyć nie mogę :)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

jezeli nie macie miejsca lub pieniedzy na sprzęty a koniecznie chcecie ćwiczyć w domu polecam plany treningowe tipsforwomen , układa ona plany ćwiczeń na miesiąc i robi wydarzenia, świetne plany i dobre dobrane ćwiczeni :)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Widziałam właśnie ostatnio kiedy wpadłam na jej bloga :) wygląda to bardzo fajnie, ćwiczyłas kiedyś z jej planami ? ;))

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Ćwiczyłam kiedyś i niedawno znowu zaczęłam, wakacje sie zbliżają wiec trzeba sie za siebie wziąć!

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Były jakieś efekty? ;) Ja ćwiczyłam w ferie i później jeszcze 2 tygodnie ale przestałam, teraz wracam powoli :)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

efekty są widoczne, gdzie u mnie trudno o takie efekty bo nie mam wielkich problemów z figurą :)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Ja przed ostatnie 2 lata trochę zgubiłam w udach i lekko w brzuchu i chciałbym to zrzucić :)

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Marta gratulacje ,jest duuużo róźnica

Re: Ćwiczycie - co i jak?

ja też kiedyś miałam problem z doborem odpowiedniego orbitreka ,bo jak dobry to kosztuje ,a za tani szybko się zniszczy

dobry jest kettler ale drogi ,jego tańsza prawie o połowe wersja to York perform (sama ten zakupiłam jest duzy i świetnie sie na nim ćwiczy,kosztował 1600zł )najlepsze są magnetycznie,i wcale nie musi mieć dużego koła zamachowego bo jak masz dobry mechanizm magnetyczny to koło i tak moze byc mniejsze,moja wersja jest czarno -biała  jest tu wiele programów treningowych ale uważam ze to zbędny gadzet bo i tak uzywam tylko jednego .polecam

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Rozejrze się za nim jak najbardziej ale narazie kontunuję walkę z Ewą Chodakowską i właśnie mam zamiar podjąć wyzwanie bikini bo do wakacji już niecałe 60 dni :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: