Ćwiczycie - co i jak?

  • 2015-03-24, o 19:11
  • 145
  • 44 691
  • 87
  • 106

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Co drugi dzień interwały. Czekam aż się zroi cieplej i jak co roku dorzucę bieganie <3

 

Re: Ćwiczycie - co i jak?

świetny

Re: Ćwiczycie - co i jak?

świetny

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Ćwiczę

Biegam

jeżdżę rowerem

no i przez jaiś czas chodziłam na siłownie chociaż obecnie nie mam już tyle czasu na silownie co kiedyś bo kiedyś chodziłam o wiele częściej a obecnie mogłabym pozwolić sobie jedynie raz w tygodniu a takie ćwiczenia nie mają sensu....

 

Zastanawiałam się nad zapisaniem się na elektrostymulację:

usunięto reklamę

 

NO i mam takie małe pytanko. Czy ktoś z Was na to chodzi? I czy rzeczywisćie efekty cwiczeń są takie dobre jak się mówi? Czy rzeczywiście mozna wyeliminować cellulit? 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Ćwiczycie - co i jak?

hula hoop z podwójnymi wypustkami i magnesami. codziennie po 10 minut każda strona. Razem 20 minut. Na początku bardzo bolało i były straszne siniaki. Teraz już mogę kręcić na gołe ciało, boczki znikają]:)

Mel. B ;))

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Sama miałam największy problem z brzuchem. Bo właśnie brzuch było mi trudno wyćwczyć. Ale znalazłam najlepsze ćwiczenie, które wbrew pozorom wcale nie jest takie trudne do wykonania. Mianowicie:

USUNIETO REKLAME

 

Jest to tak zwana deska.... Ćwiczy się za jej pomocą:

– mięsień poprzeczny brzucha,– mięsień wielodzielny,– przepona,– mięśnie dna miednicy.

 

Na początkku ćwiczenie może być bardzo trudne do wykonania ale jest to kwestia wprawy. Jeśli się wprawicie to będzie o wiele łątwiejsze. 

Re: Ćwiczycie - co i jak?

U mnie niedawno został zakupiony rowerek ale używano go jakieś 5 razy i nikt już nie chce na niego patrzeć icon_biggrin.gifGeneralnie jestem szczuplutka- 50 kilo po obiedzie icon_wink.gif i 1, 60 wzrostu czyli tak optymalnie jak na 19- latkę icon_smile.gif Jednak w mojej rodzinie wszyscy mają problem z nadwagą i troche się obawiam że i mnie to nie ominie, a przy moim wzroście będzie to wyglądało masakrycznie! 

Re: Ćwiczycie - co i jak?

Ja ćwiczę w domu . Niestety na siłownię nie mam czasu ;/ efekty wprawdzie wolniej widać, ale  lepsze to niż nic nie robienie  

Re: Ćwiczycie - co i jak?

No to wiadomo że zawsze lepiej coś robić niż nic :D Nie zawsze siłownia jest taka dobra. ja bardziej wole ćwiczyć w domu bo czuje się lepiej i nikt mnie nie ocenia.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: