Cukrzyca

  • 2016-10-15, o 09:19
  • 7
  • 1 270
  • 7
  • 5

Cukrzyca

Hej:-) poruszam dziś bardzo ważny temat, niestety z którym zmagam się teraz w ciąży a mianowicie jest to cukrzyca ciężarnych. Macie może wśród znajomych takie osoby lub same na nią cierpicie. Potrzebuje przepisów do tej diety bo zaczyna mi sie nudzic a w internecie czasem pisza same bzdury.

 

Re: Cukrzyca

Moze lepiej warto wybrac sie do jakiegos specjalisty ktory ułożyłoby ci dietę?:) to byłoby najbezpieczniejsze rozwiazanie:)

Re: Cukrzyca

Popytam i w razie czego dam znać:)

Re: Cukrzyca

Niestety nie mam, ale jak się czegoś dosidm dam znac:(

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cukrzyca

Dieta i codzienna kontrola glikemii i może obędzie się bez leków. Wiele ludzi dzięki kontroli i samozaparciu długie lata nie wchodzi na leki, bo kontroluję cukrzycę. A teraz są glukometry, które wyniki przesyłają przez bluetouch do telefonów (np. Glucomaxx Connect), tak więc czas na pomiar jest skrócony do minimum.

Re: Cukrzyca

najlepiej to zawsze byłoby zasięgnąć rady dietetyka dobrego

Re: Cukrzyca

No właśnie nie, bo dietetyk nie jest od leczenia i diagnozowania cukrzycy. Dietetyk układa dietę cukrzycową, ale juz PO DIAGNOZIE.

Dlatego podtrzymuję swoje zdanie, że pomiary cukru są niezwykle istotne, jak równiez istotny jest wybór właściwego i dokładnego glukomentru, czyli u mnie jest to Glucomaxx, który rekomenduję każdemu. 

Re: Cukrzyca

Naprawdę dużo daje dieta. Często cukier podnosi się po konkretnych produktach i ważne jest, żeby kontrolować poziom cukru we krwi.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: