Coś na łuszczycę - psorisel czy jakieś maści?

  • 2021-02-22, o 12:19
  • 7
  • 4 057
  • 7
  • 8

Coś na łuszczycę - psorisel czy jakieś maści?

Słuchajcie, można wyleczyć łuszczycę? Czekam na wizytę u dermatologa, ale się mega stresuję czy coś będzie można z tym zrobić. jakieś maści, szampony. Słyszałam, że stosuje się też Psorisel i to pomaga, ale nie jestem pewna, a jednak jest to już jakaś większa inwestycja. Bardzo dziękuję za każdą opinię :)

Re: Coś na łuszczycę - psorisel czy jakieś maści?

Ogólnie ja nigdy czegoś takiego nie miałam, ale z tego co się orientuję, bo jednak słucha się i czyta o różnych rzeczach, to raczej nie da się tego pozbyć raz na zawsze i trzeba sobie wtedy radzić właśnie tego typu rzeczami

Re: Coś na łuszczycę - psorisel czy jakieś maści?

Jak pójdziesz do dermatologa to on na pewno przypisze tobie maść. Dodatkowo poleci abyś zdecydowała się na odpowiednie dermoskosmetyki, może sam coś poleci jeśli będzie się orientował na rynku dobrze. Ja sprawdziłam ten Psorisel i ma najlepsze oceny spośród wszystkich tego typu rzeczy, więc wydaje mi się że tak czy tak będzie to również podstawa radzenia sobie z łuszczycą 

Re: Coś na łuszczycę - psorisel czy jakieś maści?

moze mediderm? 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Coś na łuszczycę - psorisel czy jakieś maści?

Polecam Eloderm, krem na łuszczycę, AZS i egzeme. U mnie egzemę wyleczyła. Natomiast co do łuszczycy, miejscowo także działa, pomoglo mi przy wylince na twarzy :)

Re: Coś na łuszczycę - psorisel czy jakieś maści?

Można zaleczyć łuszczycę, wyleczyć z tego co mi wiadomo to na dzień dzisiejszy nie. Ale pozbyć się objawów na stałe można sama jestem tego przykładem. Mi się sprawdziły kosmetyki z olejami konopnymi teraz jest o nich dość głośno bo naprawdę potrafią zrobić wiele dobrego. Polecam serię Atopos kupowałam w sklepie usunięto reklamę bo u nich jest ogromny wybór i nie sprzedają byle czego :) A jak spojrzysz na ceny to jak na kosmetyki dla nas to ceny są bardziej niż okej

Re: Coś na łuszczycę - psorisel czy jakieś maści?

Polecam Eloderm, krem na łuszczycę, AZS i egzeme. U mnie egzemę wyleczyła. Natomiast co do łuszczycy, miejscowo także działa, pomoglo mi przy wylince na twarzy :)
2021-04-01 12:28:49 autor yumimadoka

Eloderm jest skutecznny i niedrogi przede wszytstkim.

Re: Coś na łuszczycę - psorisel czy jakieś maści?

psorisel jest super na łuszczycowe zapalenie skóry. tani może ten zestaw nie jest ale bardzo skuteczny. osobiście nie lubię ziołowych zapachów ale tutaj nie jest tak źle. poza tym też czuję mniejsze swędzenie, mniej wypada włosów, łuski się tak nie robią.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: