Cos lekkiego ,nawilzjacego,prostego ,przyjaznySklad doTwarzy

  • 2014-01-20, o 20:03
  • 40
  • 15 449
  • 25
  • 33

Cos lekkiego ,nawilzjacego,prostego ,przyjaznySklad doTwarzy

Dziewczyny czy moglybyscie polecic,cos lekkiego do smarowania twarzy ,prostego ,o przyjaznym skladzie ,nawilzajacego ?? Jakies produkty ,moze organiczne jakies ,naturalne o przyjaznym skladzie,ale zeby bylo lekkie ? bo niektore specyfiki naturalne potrafia szkodzic ,tylko ,albo nic nie pomagac tak naprawde...

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Cos lekkiego ,nawilzjacego,prostego ,przyjaznySklad doTw

Dodam ze WAZNE zeby byl lekki prosty zeby nie obciazal ,nie zapychal nie dusil nie zapychal skory,CO wam przychodzi do glowy ?? i nie podraznial bardzo wrazliwej skory-mieszanej ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Cos lekkiego ,nawilzjacego,prostego ,przyjaznySklad doTw

Polecam AA Starter Nawilżający pod makijaż. Już trzecie opakowanie zużyłam i dopóki będą go produkować, dopóty będę go używać

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG:http://makeupbyhanexxx.blogspot.com/ORAZ FANPAGE:https://www.facebook.com/makeupbyhanex

Re: Cos lekkiego ,nawilzjacego,prostego ,przyjaznySklad doTw

Haneczko ,dziekuje bede probowac Moja znajoma polecila mi ,zebym smarowala OLEJEM SOJOWYM- on podobno koi nawilza skore,bez zbednego natluszczania
albo z WELEDY -olejek kojacy z olekjiem mandel i ...,ale to to chyba tylko na noc bo w dzien pod makijaz raczej sie nie sprawdzi

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Cos lekkiego ,nawilzjacego,prostego ,przyjaznySklad doTw

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Cos lekkiego ,nawilzjacego,prostego ,przyjaznySklad doTw

Weleda jest świetna, ale jeśli ktoś szukałby czegoś tańszego- to zamiast Weledy z olejkiem migdałowym lepiej kupić sam olej migdałowy. Teraz polecaja go na każdej porodówce:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Cos lekkiego ,nawilzjacego,prostego ,przyjaznySklad doTw

Ale czy (olejek migdalowy) bedzie dobry na dzien na twarz na dzien ? nie pozapycha np mieszanej skory ?

Slyszalam ,ze samym olejkiem migdalowym mozna-usuwa on bardzo dobrze makijaz,nie podrazniajac nic,lepiej nawet nic micelarne plyny

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cos lekkiego ,nawilzjacego,prostego ,przyjaznySklad doTw

A i jeszcze myslalam o
*
* SHEA BUTTER ,*WAZELINIE -ale troche sie boje ze pozatyka moja mieszana wrazliwa skore-bedzie to za ciezke ,zadusi skore moja skore ,zeby stsosowac do pielegancji skory twarzy ? Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

A i moze w mom przypadku bylo by cos wskazane z zawartoscia witaminy C -zeby skora byla bardziej promienista ?

W domu mam pare olej z rokitnika i olej z dzikiej rozy-raz posmarowalam tymi dwoja olejami skore,jedna noc rokitnik ,nastepgo razu roza.. i to bylo cos strasznego ,az mnie buzia bolala cala zaczerwieniona dziwna skora sadze ze bylo to za duze stezenie ,bo az sie zle czulam-niedobrze mi bylo .. tak samo jak po wypiciu naturalnego soku z buraka bez rozcieczenia tez sie strasznie zle poczulam.. niby naturalne ,ale niekoniecznie dobre to .....

Wiec z najprostszych dostepnych latwo produktow przyjaznych skorze to mamy:
-Wazelina
-She Butter
-Olej migdalowy
-Olej kokosowy

moze jeszcze cos dodacie ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Cos lekkiego ,nawilzjacego,prostego ,przyjaznySklad doTw

Motylek, widać, że znasz sie na rzeczy:) ja tylko dodam, że olejek u mnie (cera mieszana, w strone tlustej) jest dobry, ale tylko na miejscowe zmiany, aby zalagodzic, natomiast tak na codzien, lekkiego uzywam kremu bielendy mlodzienczy blask, lekki, nie zapycha, nie obciaza, matuje, nadaje sie pod makijaz:)

Re: Cos lekkiego ,nawilzjacego,prostego ,przyjaznySklad doTwarzy

Polecam kremy Alterra - naturalne z krótkim składem, z olejami, nie uczulają.

Re: Cos lekkiego ,nawilzjacego,prostego ,przyjaznySklad doTwarzy

Dużo dobrego czytałam o kremach i olejkami Alterra :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: