Coś dla mężczyzn :)

  • 2010-12-18, o 00:56
  • 44
  • 16 080
  • 31
  • 39

Coś dla mężczyzn :)

Proponuje założyc nowy dział z kosmetykami dla męzczyzn
W końcu im tez sie od życia cos nalezy Co polecacie? Czego nie lubicie w kosmetykach swoich facetów?

Ja ostatnio zakochałam sie w Pielęgnacyjnym żelu pod prysznic Adidas Hair&Body Men Water Sport (niebieski). Cudny ma zapach! Aż bym schrupac chciała
Za to nie podoba mi sie ten z tej samej serii, ale zielony... Jakiś taki chamski ten zapach

Co do perfum. Ubóstwiam białego Calvina Kleina! Nie ma piekniejszego meskiego zapachu.
Co do kosmetyków do golenia róznie... Nivea sa dosyc fajne.

Mysle że temat bedzie potrzebny, w szczególności że swieta tuz tuż i nie jedna sie głowi co mogła by zakupić swojemu facetowi

Re: Coś dla mężczyzn :)

Marzenko bardzo ciekawy wątek ja niestety przed świętami miałam strasznie mało czasu żeby po odpisywać ;/ a prezenty i tak na ostatnią chwile ;p Przyznam się szczerze, że mam małe doświadczenie w męskich zapachach i kosmetykach - mój mężczyzna najzwyczajniej nie lubi kosmetyków ;p i perfumów też ;p

Re: Coś dla mężczyzn :)

W sumie to dylemat mam spory teraz, ponieważ jestem na rozdrożu :] Jako facet powinienem używać kosmetyków \'\'for men\'\', ale sporo się uczyłem czy to na fryzjerstwie, czy na wizażu, o wszelakich kosmetykach.
Przetestowałem sporo kosmetyków dla facetów, ale nie wiele z nich można uznać za udane (mówię o tych które sam testowałem, nie generalizuję)
Seria menexpert l\'oreala jest pod każdym względem nie zbyt dobra, efektów brak, szczególnie w żelu matującym, który jest dla mnie stratą pieniędzy. Roll\'on pod oczy z tej serii efektów nie daje żadnych, żele do twarzy (matujący, peeling czy do cery wrażliwej) również.
Jeśli chodzi o nowinki z Ziaji dla mężczyzn, to sa one dobre, ale do utrzymania higieny, czyli dla cer bezproblemowych. Szampon \'yego\' i odżywka z tej serii powiedzmy, że umyją włosy, ale pielęgnacji brak, z resztą za cenę 10 zł nie można się raczej efektów spodziewać powalających, krem z tej serii to jedynie krem lekko nawilżający, ale na krótko. Ostatnio stawiam na kosmoceutyki, dla mojej problematycznej cery są idealne (np. dermalogica)
Wiem, że lepiej narzekać, więc koniec wytykania wad.
Perfumy u mnie to też ważna sprawa. Na codzień wybieram Aqua Di Gio, jest pospolity, ale rewelacyjny i długotrwały. Do sportowych zdecydowanie adidas team force. Od święta Angel for Men jest idealny, zbyt ciężki na codzień, ale od czasu do czasu się nadaje

Re: Coś dla mężczyzn :)

Ciężko jest doradzić mężczyźnie w sprawie kosmetyków. Skóra mężczyzn i kobiet nieco się różni i nie chcę tu wnikać w sprawy czysto biologiczne. Jeśli masz skórę z problemami to najlepiej udaj się do dermatologa, albo wypróbuj produkty z apteki. Ja osobiście jeśli chodzi o trądzik mam sprawdzony żel, ale jest on na receptę nazywa się klindacin, mojemu bratu bardzo pomaga. Jeżeli chodzi o perfumy to znam pewien trik. Zanim użyjesz perfum, miejsce które chcesz spryskać posmaruj wazeliną kosmetyczną, dzięki temu zapach będzie intensywniejszy i utrzymają się one dłużej ( zadziała tu chemia). Mam nadzieję, że troszkę pomogłam

Re: Coś dla mężczyzn :)

Jeśli chodzi o męskie perfumy, to bardzo mi się podoba stary, ale nadal jary dior fahrenheit

Re: Coś dla mężczyzn :)

Ja uwielbiam zapach perfum mojego mężczyzny;) (i to nie tylko dlatego, że są właśnie jego hihi). Jest to czarna puma urban motion.
Jeśli chodzi o produkty do golenia, to miał on problemy, mianowicie po goleniu dostawał wysypki Pod choinkę dostał ode mnie żel do golenia i intensywnie nawilżający balsam po goleniu firmy AA z serii Dynamic 20+. Póki co efekty są świetne Może się dokładnie ogolić bez podrażnień, syfki zniknęły, a skóra jest miła w dotyku
O reszcie kosmetyków raczej się nie wypowiem, bo nie cierpi on wszelkiego rodzaju kremów, balsamów itp:(
I nie da się go przestawić

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Coś dla mężczyzn :)

Przyznam się szczerze, że mam małe doświadczenie w męskich zapachach i kosmetykach - mój mężczyzna najzwyczajniej nie lubi kosmetyków ;p i perfumów też ;p

ladymakeup

Mój tak samo nie lubi kosmetyków i perfum, no po za tymi których każdy używa do mycia. O goleniu się to czasem musze mu przypominać, bo lubi chodzić taki zarośniety, a ja wole jak sie ogoli. Dostał perfumy na święta od mamy, a mi powiedział - przecież ja perfum nie używam ( tylko od święta na wielkie wyjście ). Zawsze mam problem, jak mam mu kupić prezent

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Coś dla mężczyzn :)

Mój mąż lubi perfumy, antyperspiranty, kremy do rąk, pianki do golenia i płyny po goleniu ale kremu/ żelu do twarzy nie użyje. Jeśli chodzi o prezenty to nie mam problemów.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Coś dla mężczyzn :)

Nie uważam że facet ma używać tylko kosmetyków które są przeznaczone dla mężczyzn, to jakaś bzdura. Są dużo droższe i niekiedy gorsze. Po co mi krem na dzień bez filtra? Kupuję "normalne" kosmetyki i jakoś nic mi się nie dzieje. Wiadomo że używam kosmetyków do golenia dla mężczyzn i to mi wystarcza.

http://meskakosmetyczkaa.blogspot.com/

Re: Coś dla mężczyzn :)

Nie specjalnie interesuję się zapachami aktualnie mam wodę toaletową od Pumy zieloną. Niedługo pewnie dostanę coś od siostry z UK, tam oryginalne perfumy są tańsze. Ostatnio dała mi Calvin Klein Euphoria i bardzo mi się podobał. Pojemności dla mężczyzn zwykle są większe ja psikam się raz dziennie więc długo je zużywam.

http://meskakosmetyczkaa.blogspot.com/

Re: Coś dla mężczyzn :)

Ja używam od dawna MEXXA Magnetic

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: