Co zamiast toniku do twarzy?

  • 2015-08-03, o 11:13
  • 39
  • 13 941
  • 26
  • 36

Co zamiast toniku do twarzy?

Jakich produktów używacie w zastępstwie toniku? Słyszałąm o metodzie przemywania oczyszczonej twarzy mlekiem. Czy któraś z was to stosowała?? Ponoć efekty widać po paru miesiącach. Ja nie wytrwałam więcej niż jeden:(

Re: Co zamiast toniku do twarzy?

Ja zamiast toników często używam hydrolatów :)

Re: Co zamiast toniku do twarzy?

ja nie słyszałam o takiej metodzie i raczej nawet nie będę próbowac ,zmywam twarz od wielu miesięcy mydłem marsylskim wersja z lawendą uzywam go na zmiane z tym z aleppo 100% oliwkowe i nie narzekam ,polecam fajne mydełka i co najwazniejsze naturalne szczególnie to z aleppo.

Re: Co zamiast toniku do twarzy?

W moim przypadku idealny jest płyn micelarny. Obecnie używam z Garniera do skóry wrażliwej. Jest faktycznie bezzapachowy, nie podrażnia, a ładnie oczyszcza. 

Nez

Re: Co zamiast toniku do twarzy?

ja uzywam mydełek naturalnych

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co zamiast toniku do twarzy?

Używam tylko toników, ale fajną alternatywą dla toników może być na przykład woda różana.

Re: Co zamiast toniku do twarzy?

Nie moglabym zrezygnować z toniku. Dla mnie nic go nie zastąpi . ;-)

Re: Co zamiast toniku do twarzy?

Jakie hydrolaty polecacie? 

Re: Co zamiast toniku do twarzy?

Ja polecam oczarowy, można nawet go potem z gliceryną wymieszać aby mieć spray na odświeżenie makijażu,

Re: Co zamiast toniku do twarzy?

Dzięki, poczytam o nim. 

Re: Co zamiast toniku do twarzy?

Ja używam tylko płynu micelarnego :) stanowi dla mnie demakijaż i tonizację skóry jednocześnie. Lubię ten z Garniera, ale miałam też kilka innych i też nie miałam im nic do zarzucenia.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: