Co warto robić pielęgnując twarz

  • 2012-12-04, o 20:29
  • 171
  • 63 705
  • 94
  • 104

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Maseczki

ja po peelingu mocno natłuszczam na noc :)

Na pewno zmyć dokładnie makijaż i pamiętać o delikatnym wklepywaniu kremów, szczególnie pod oczami

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

polecam stosowac kwasy
2015-12-21 19:51:34 autor

a jakie polecasz? mam skórę mieszana? bo sie zastanwiam nad tym

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Dokładne oczyszczanie twarzy, peeling, żel do twarzy, olejki. Na noc mocno nawilżający krem na twarz i pod oczy:)

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

A ile razy w tygodniu stosujecie peelingi do twarzy? Ja staram się kilka razy w tygodniu, do tego przynajmniej raz na tydzień maseczka nawilżająca, a na co dzień demakijaż płynem micelarnym a potem czasem myję twarz jeszcze żelem lub pianką do twarzy...

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Przede wszystkim nawilżenie i peelingi

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Dokładnie ważne sa peelingi, a nie każdy o nich pamięta. Jakich marek polecacie peelingi? Moje ulubione to chyba taki z glinką białą z bielendy. Oprócz tego ważny jest dokładny demakijaż, tak jak ktoś wyżej wspomniał. Używam teraz płynu micelarnego 3 w 1 z bielendy z algami morskimi, dobrze zmywa makjaż i nie podrażnia oczu

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Ja od czasu do czasu chodzę na zabiegi do kliniki medycyny estetycznej i Anti-Aging, ul. Lanciego 16/199, Warszawa. Dlaczego? bo kremy, maseczki niestety nie wystarczają. Owszem sama ich używam ale też żeby mieć piękną skórę należy poddać ją regeneracji, czyli zniszczyć stary naskórek aby odbudował się nowy. Powodzenia! :)

Wyznaczaj sobie cele i je realizuj...

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

warto również podczas nakładania kremu wykonywać jednocześnie masaż  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: