Co warto robić pielęgnując twarz

  • 2012-12-04, o 20:29
  • 171
  • 63 596
  • 94
  • 104

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

maseczki <3

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Masaże twarzy pomagają, dobry krem nawilżający to podstawa. U mnie dobrze sprawdziła się seria Hyaluron Clinic, ujędrnia i nawilża, nadaje się pod makijaż, ja mam krem na pierwsze zmarszczki.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Na pewno warto jest codziennie nawilżać skórę. Dobrze jest również stosować krem z filtrem bo dzieki temu nie zniszczy nam jej słońce. A słońce ma bardzo negatywny wpływ na jej stan, pewnie wiele z Was zauważyło, że tworzy się o wiele więcej przebarwień. 

 

Jeśli chodzi o zabiegi to bardzo dobre działanie ma zabieg mezoterapii igłowej usunięto reklamę O którym możecie poczytac sobie na tej stronie

odmładza

nawilża

ujędrnia

i sprawia, że skóra wygląda o wiele lepiej

Ja lubię maseczki oczyszczające z glinki :) Tylko glinka wyciąga na wierzch, więc nie stosować przed wielkim wyjściem ;)

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

przy pielegnacji twarzy warto tez pamietac o tym aby nie wycierac jej tylko delikatnie osuszać i stosować do tego ręcznik przeznaczony tylko do twarzy.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

oczyszczać, nawilżać, natłuszczać, złuszczać, masować, tonizować :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

nawilżanie, maseczki, peelingi

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Regularne peelingi i maseczki do twarzy plus odpowiednie nawodnienie od środka :)
K.K.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Dokładnie oczyszczać i nawilżać

:)

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Warto raz na jakis czas wybrać się też do gabinetu kosmetycznego na specjalistyczny zabieg :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: