Co warto robić pielęgnując twarz

  • 2012-12-04, o 20:29
  • 171
  • 63 591
  • 94
  • 104

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Peelingi, maseczki, dobre nawilżenie cery:) 

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

dokładny demakijaż, oczyszczające, nawilżające maseczki, krem nawilżający w dzień i na noc 

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Ja zawsze po wykonaniu demakijażu nakładam na twarz serum z witaminą C- rozjaśnia zaczerwienienia. Znajdziesz taki środek w każdej aptece czy drogerii :)  Ja stosuję akurat taki usunięto reklamę ale myślę, że inne też zadziałają :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

oczyszczenie, pelling, nawilzenie i mysle ze to caly sekret :) Zatem dobry plyn micelarny, dobrze dobrany do rodzaju cery krem, peeling i maseczka 2 w razy w tygodniu. ja bardzo lubie weglowe maski, bo one bardzo, bardzo dokladnnie oczyszczaja. Ostatnio jednak skusilam sie na cos innego, nowosc bielendy-metaliczna maska, silver detox z weglem wlasnie, z nano srebrem i cynkiem. polaczenie tych trzech skladnikow jest rewelacyjne. Cera dokladnie oczyszczona, promienna, swieza, pelna blasku. Ja jestem zachwycona.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Na pewno nawilżać i peeling co jakiś czas

:)

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Nawilżać ! :)

K.K.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Oczyszczać i nawilżać, oczyszczać i nawilżać i  tak w kółko :) A najlepiej zrezygnować też z ciężkich makijaży z dużą ilością podkładu. W moim przypadku pojawiły się tak koszmarnie zapchane pory, że porzuciłam szybko podklad przerzucając się na kremy CC lub BB - pomogło. Ja na ogół zmywam tusz i puder delikatnym płynem micelarnym - od lat sprawdza mi się tutaj Bielenda, bo nie szczypie w oczy - nie wiem, wszelkie inne polecane dla alergików i wrażliwców są dla mnie nie do użytku. Potem myję twarz żelem - tu ostatnio stosuję Neutrogenę grapefruitową usunięto reklamę - i na koniec opłukuję parę razy zimną wodą, wzroem Koreanem, które podobno mają najpiękniejszą skórę. No i na koniec serum do twarzy - też Bielendy i krem nawilżający. Większym problemów nie zauważyłam :)

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

peelingi aby odświeżyć skórę, maski oczyszczajace, ja zawsze dodatkowo używam baz pod podkład, perłowe z bielendy sa super

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Peelingi, dokładne oczyszczanie, maseczki koreańskie nawilżanie to podstawa.

moja kosmetyczka z Fiuu Fiuu Day Spa pani Paulinka, ocenia kondycję mojej twarzy i proponuje odpowiedni zabieg. Zawsze po zabiegu moja twarz jest odżywiona i pełna blasku. Dlatego do niej wracam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: