Co warto robić pielęgnując twarz

  • 2012-12-04, o 20:29
  • 171
  • 63 601
  • 94
  • 104

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Dwa razy w tygodniu warto też zrobić maseczkę: jedna oczyszczającą a drugą nawiżającą. Oczyszczające są dobre z węglem, ostatnio na you tube widziałam jak Red Lipstick Monster rozkrusza tabletkę węgla lekarskiego i miesza ją z żelatyną, spróbowałam i u mnie bardzo fajnie zadziałała, bardzo wygładziła cerę, oczyściła z drobnych niespodzianek. Ale samo rozkruszanie węgla, mieszanie z żelatyną i wodą jak dla mnie jest trochę uciążliwe, wolę gotowe maseczki w saszetkach i okazało się, że nasz polski producent (Bielenda) robi maseczki węglowe z domieszką glinki. Ale pytałam w rossmannie i jeszcze nie mają, ale już wiem, że na pewno kupię i spróbuję.

2016-09-03 13:33:55 autor zuzka87

zgadzam się:)

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

z p[ewnością peelingi i maseczki

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Peeling jest bardzo ważny :-) podkład nałożony na cerę bez suchych skórek prezentuje się o niebo lepiej

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Ja ze swojej strony polecam oczyszczającą maseczkę cynamonową jeśli ma ktoś problemy skórne i chciałby wypróbować domowy sposób na maseczkę. Cynamon mieszamy z wodą mineralną, najlepiej gazowaną, ja daję Piwniczankę do takiej półpłynnej konsystencji i nakładamy na twarz na 5-10 minut. Zmywamy letnią wodą i nakładamy ulubiony krem i gotowe :)

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Nigdy wcześniej nie słyszałam o maseczce z cynamonu :P zaciekawiło mnie to

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Maseczka węglowa to super sposób na oczyszczenie buzi:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Dwa razy w tygodniu warto też zrobić maseczkę: jedna oczyszczającą a drugą nawiżającą. Oczyszczające są dobre z węglem, ostatnio na you tube widziałam jak Red Lipstick Monster rozkrusza tabletkę węgla lekarskiego i miesza ją z żelatyną, spróbowałam i u mnie bardzo fajnie zadziałała, bardzo wygładziła cerę, oczyściła z drobnych niespodzianek. Ale samo rozkruszanie węgla, mieszanie z żelatyną i wodą jak dla mnie jest trochę uciążliwe, wolę gotowe maseczki w saszetkach i okazało się, że nasz polski producent (Bielenda) robi maseczki węglowe z domieszką glinki. Ale pytałam w rossmannie i jeszcze nie mają, ale już wiem, że na pewno kupię i spróbuję.

2016-09-03 13:33:55 autor zuzka87

zgadzam się:)

2016-10-09 13:56:34 autor huxx

 

Dokładnie!:)

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Maseczka węglowa to super sposób na oczyszczenie buzi:)

2016-10-10 22:41:02 autor lux

O uwielbiam!

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

peeling potem nakładam najczęściej maske z gilną albo z węglem, lubie krem neuro hialuron z bielendy, bo nadaje się jako baza pod podkład i jest dobrze nawilżający. przede wszytskim dbam o to aby skóra twarzy była zawsze nawilżona

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Przy pielęgnacji twarzy bardzo ważny jest dobór odpowiednich kosmetyków. Ja oprócz kosmetyków stawiam na masaż twarzy plus na dokładne oczyszczanie. Nigdy nie chodzę spać w makeupie. Oprócz tego dobre nawilżanie od środka czyli minimum 2 litry wody dziennie - to widać po kondycji cery jeśli jest odwodniona. Bardzo lubię dermokosmetyki szczególnie te na bazie wody termalnej, która jest podstawą w mojej pielęgnacji i tutaj dobrze spisują sie kosmetyki Vichy,

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: