Co warto robić pielęgnując twarz

  • 2012-12-04, o 20:29
  • 171
  • 63 707
  • 94
  • 104

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Dokładnie ważne sa peelingi, a nie każdy o nich pamięta. Jakich marek polecacie peelingi? Moje ulubione to chyba taki z glinką białą z bielendy. Oprócz tego ważny jest dokładny demakijaż, tak jak ktoś wyżej wspomniał. Używam teraz płynu micelarnego 3 w 1 z bielendy z algami morskimi, dobrze zmywa makjaż i nie podrażnia oczu

2016-04-18 00:43:27 autor Patrycja91

Dla mnie z tej marki najlepszy jest peeling gruboziarnisty z efektem mikrodermabrazji. Opakowanie to dwie saszetki, cena w promocji 1,99. Sam peeling jest moim ulubionym, odkąd kupiłam go pod wpływem bardzo dobrych recenzji na Wizażu nie uzywam już nic innego.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Maseczki ale takie naturalne, polecam Wam dziewczyny. Domowe sposoby i receptury naszych babć z naturalnymi składnikami są wg mnie bnajlepsze i najskuteczniejsze , tu jest kilka fajnych maseczek co stosuje http://blog.miody-huzar.pl/zdrowie-i-uroda/15-miod-naturalne-piekno-proste-przepisy-na-maseczki-z-miodem.html#sthash.8aotWTca.dpbs

 

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Przede wszystkim warto używać dobrych i skutecznych kosmetyków do codziennej pielęgancji naszej cery,w szczególnosci nastawmy sie na kosmetyki naturalne zoparte na bazie kolagenu,który posaida szereg właściwości ujędrniających i regenerujących cerę.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Ja zawsze używam pianki oczyszczającej i płynu micelarnego Biodermy na wieczór, rano tonik, do tego krem z algami morskimi z Bielendy, on ndaje się pod podkład bo jest lekki i szybko się wchłania

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Dwa razy w tygodniu warto też zrobić maseczkę: jedna oczyszczającą a drugą nawiżającą. Oczyszczające są dobre z węglem, ostatnio na you tube widziałam jak Red Lipstick Monster rozkrusza tabletkę węgla lekarskiego i miesza ją z żelatyną, spróbowałam i u mnie bardzo fajnie zadziałała, bardzo wygładziła cerę, oczyściła z drobnych niespodzianek. Ale samo rozkruszanie węgla, mieszanie z żelatyną i wodą jak dla mnie jest trochę uciążliwe, wolę gotowe maseczki w saszetkach i okazało się, że nasz polski producent (Bielenda) robi maseczki węglowe z domieszką glinki. Ale pytałam w rossmannie i jeszcze nie mają, ale już wiem, że na pewno kupię i spróbuję.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Ja z kolei mam swój wieczorny rytuał równiez z Vichy, ale z kremem Idealia Skin Sleep. Robię sobie kilkuminutowy masaż twarzy podczas nakładania tego kosmetyku. Efekty są super, skóra jest odżywiona i budzę się z promienną buzią o poranku. Takie masaże poprawiają ukrwienie, pomagaja niewelować pierwsze zmarszczki i cera jest zdecydowanie jędrniejsza. Polecam wypróbować taki domowy zabieg przez tydzień regularnie a od razu zobaczycie różnicę :)

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

hmm przy pielęgnacji twarzy kieruje sie zawsze zasadami z poradnika, ktory i wam podsylam, bo mega przydatny https://drive.google.com/file/d/0ByV72KfoyBPgV1h6ZzlDWGdMZ2c/view - u mnie peelingi, bezbolesne pozbywanie się syfków, następnego dnia maseczka i codziennie wioeczorem krem nawilżający :)

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Dziewczyny a jakie maseczki polecacie do twarzy? Kiedyś używałam bardzo fajnej maseczki z glinką białą, tylko nie pamiętam właśnie jakiej firmy... Teraz mam jeszcze fajną maske z węglem, Carbo detox, ona po nałożeniu jest czarna ;) Fajnie oczyszcza i nawilża

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Siemka zastanawiam się czy do twarzy dobre są kosmetyki La Roche, korzysta ktoś z was z tej firmy? Co myślicie? 

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Ja używam pielęgnacji La Roche. Mam krem nawilżający i dla mnie póki co lepszego nie ma, a przynajmniej nie znalazłam. Mam też płyn micelarny i jest super. Niektóre mnie podrażniały ten nie. Z kolei miałam podkład i chyba nie zgrał się z moją skórą bo totalnie mi się nie sprawdził. Ale pielęgację polecam :-) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: