Co tak naprawde pomoze na przebarwienia potradzikoweCzerwone

  • 2011-09-23, o 16:50
  • 33
  • 11 387
  • 20
  • 28

Co tak naprawde pomoze na przebarwienia potradzikoweCzerwone

Kochane co doradzicie jaki specyfik? ,ktory pomoze zlikwidowac przebrawienia potradzikowe czerwono-sine ? Bardzo bede wdzieczna za wszelkie porady

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Co tak naprawde pomoze na przebarwienia potradzikoweCzer

OOOO właśnie ja też mam podobny problem na nosie i okolicach nosa mam zaczerwienienia...widoczne jeśli nie nałożę jakiegoś podkładu... nie wiem co to jest i jak to zwalczyć:(
dodam że mam trądzik:/

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Co tak naprawde pomoze na przebarwienia potradzikoweCzer

Ostatno czytałam że Acne Derm jest dobry, rozjaśnia plamy po trądzikowe i też po części redukuje trądzik, wągry. Z tego co czytałam to na początku może powodować wysyp ale mija i może też powodować przesuszenie skóry i dopiero po odczekaniu godziny można nałożyć krem nawilżający. Zamówiłam go właśnie i w poniedziałek chyba go dostanę i jak go przetestuję to dodam swoją opinię na jego temat. Z resztą w podobnym wątku podałam kilka sposobów znalezionych w necie.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Co tak naprawde pomoze na przebarwienia potradzikoweCzer

Ja mogę doradzić jedynie od strony korekcyjnej - właściwy kamuflaż.
Tym najlepiej zakryje się istniejące blizny, przebarwienia itp. Zwykłe podkłady, nawet te najbardziej kryjące, mogą sobie nie poradzić ;/

Re: Co tak naprawde pomoze na przebarwienia potradzikoweCzer

Ja mogę doradzić jedynie od strony korekcyjnej - właściwy kamuflaż.
Tym najlepiej zakryje się istniejące blizny, przebarwienia itp. Zwykłe podkłady, nawet te najbardziej kryjące, mogą sobie nie poradzić ;/

ladymakeup

a jakie kamuflarze są dobre ??
i je się stosuje w kolejności baza, kamuflarz, podkład itp itd.. ?

Re: Co tak naprawde pomoze na przebarwienia potradzikoweCzer

Ja mogę doradzić jedynie od strony korekcyjnej - właściwy kamuflaż.
Tym najlepiej zakryje się istniejące blizny, przebarwienia itp. Zwykłe podkłady, nawet te najbardziej kryjące, mogą sobie nie poradzić ;/

ladymakeup

a jakie kamuflarze są dobre ??
i je się stosuje w kolejności baza, kamuflarz, podkład itp itd.. ?


dokładnie taka kolejność ja osobiście najbardziej lubię kamuflaże od P. Wagner, Kryolan i Vichy dermablend

Re: Co tak naprawde pomoze na przebarwienia potradzikoweCzer

Oj tak zamaskować takie przebarwienia to jest spory problem, wcześniej używałam dermacolu punktowo, później jak mi trochę zeszły to jedynie podkład, a teraz skupiam się na pozbyciu się ich.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Co tak naprawde pomoze na przebarwienia potradzikoweCzer

Ostatno czytałam że Acne Derm jest dobry, rozjaśnia plamy po trądzikowe i też po części redukuje trądzik, wągry. Z tego co czytałam to na początku może powodować wysyp ale mija i może też powodować przesuszenie skóry i dopiero po odczekaniu godziny można nałożyć krem nawilżający. Zamówiłam go właśnie i w poniedziałek chyba go dostanę i jak go przetestuję to dodam swoją opinię na jego temat. Z resztą w podobnym wątku podałam kilka sposobów znalezionych w necie.

Nitka24

A ktory jest lepszy ten ACNE DERM -mozna go kupic normlanie w aptece? czy BREVOxyL? ktory bedzie lepszy dla skory z wagrami,porami -skory wrazliwej? co bardziej polecicie ktory?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Co tak naprawde pomoze na przebarwienia potradzikoweCzer

Ja mogę doradzić jedynie od strony korekcyjnej - właściwy kamuflaż.
Tym najlepiej zakryje się istniejące blizny, przebarwienia itp. Zwykłe podkłady, nawet te najbardziej kryjące, mogą sobie nie poradzić ;/

ladymakeup

Kochana ilez mozna kryc ,najlepiej jest to po prostu zlikwidowac i nie trzeba juz przykrywac

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co tak naprawde pomoze na przebarwienia potradzikoweCzer

Który jest lepszy nie mam pojęcia bo Brevoxylu nie stosowałam. Acne Derm można kupić bez recepty jeśli nie mają go na stanie to raczej nie powinni robić problemu i go zamówić. Jeszcze nie chcę się wypowiadać co do skuteczności bo przysłali mi go wczoraj więc efektu nie widać bo co można zauważyć po 2 dnich? Jedynie stwierdzam że mnie nic nie szczypie/piecze jak to często widziałam w opiniach i raczej mi nie wysusza skóry jedynie na długi czas matowi ale później błyszczenie i tak występuje. Na noc jeszcze nakładam krem nawilżający tak na wszelki wypadek. Jak będę go używać chociaż 2 tygodnie to to piero mogę coś napisać.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Co tak naprawde pomoze na przebarwienia potradzikoweCzer

Ja stosowałam przez dłuższy czas Skinoren przepisała mi moja dermatolog do pary z Davercinem (na noc). Składy Skinorenu i Acne Derm są takie same, różnią się tylko ceną. Skinoren ok 50 zł, a Acne chyba coś koło 15 zł. I powiem Wam, że widać było różnicę, stosowałam coś ponad pół roku i przebarwienia były zdecydowanie mniej widoczne, a miałam ich sporo. Trzeba być tylko cierpliwym. Myślę, że działanie Acne będzie takie same.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: