Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

  • 2013-11-04, o 01:35
  • 48
  • 19 734
  • 29
  • 42

Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

Co jesc,co robic zeby ladne z polyskiem wlosy rosly? a czego unikac?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

słyszałam, że na włosy dobry jest napar z pokrzywy

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

To chyba kwestia osobnicza Każdy włos jest inny i każdemu co innego służy.
Od siebie mogę polecić odżywkę gliss kurr z jedwabiem;maski regenerujące-l\'oreal extreme,dolce placenta;proteinowe-l\'biotica biovax;olejowanie olejem kokosowym najlepiej zawsze sprawdzić sobie opinie produktu na KWC

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

Najwazniejsze jest, żeby nie zapomniec o nawilżaniu włosów poprzez różne preparaty i maseczki

[size="1"][url=https://gnum.pl]tanie domeny[/url] w Gnum.pl[/size]

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

Dobrym sposobem na lśniące, zadbane włosy jest również olejowanie. Oleje nawilżą włosy i poprawią ich kondycję przez co będą lśniące i gładkie. 

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

Dokładnie, aby włosy były lśniące trzeba o nie dbać od środka ale i od zewnątrz :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

mnie się nigdy nie chce robić olejowania ale chyba będę do tego zmuszona z racji słabej kondycji moich włosów

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

A ja wierzę, że maski to jakieś 10-20%, a cała reszta to to, co wkładamy w siebie. Zdrowa dieta to podstawa dobrego samopoczucia i wyglądu. I nasz organizm wybiera na co warto przeznaczyć witaminy i minerały, a co jest mniej ważne i można to pominąć, więc najważniejsze to dostarczać sobie wszystkiego co potrzebne i unikaś "śmieci". :)

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

też racja

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

Nie zapominaj o maskach do włosów, odżywakach, preparatach, napar z pokrzywy także jest skuteczny.

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

Picie herbatek ziołowych- pokrzywa i skrzyp. Bardzo dobry wpływ na włosy mają orzechy ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: