Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

  • 2013-11-04, o 01:35
  • 48
  • 19 727
  • 29
  • 42

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

Picie herbatek ziołowych- pokrzywa i skrzyp. Bardzo dobry wpływ na włosy mają orzechy ;)

2015-07-21 21:47:16 autor trzynastymaja

Właśnie słyszałam o czymś na co dziewczyny mówią skrzypokrzywa czy jakoś tak i jest to mieszanka właśnie skrzypu i pokrzywy, ponoć bardzo fajnie działa na włosy :)

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

Co do jedzenia to na pewno polecam dużo warzyw.  Ja jako suplementację używam tabletki silica i bardzo je polecam. Zaczęąm je brać, żeby wzmocnić paznokcie i przyspieszyć porost włosów. Podziałało po wielomiesięcznej kuracji. Naprawdę polecam. Brałąm też wcześniej skrzypowitę i belissę, ale nie zauważyłam tak spektakularnych efektó jak przy silice.  Zazaczam tylko że trzeba przyjmować ją przez 3mies- pół roku, żeby zauważyć efekty. I żeby tabletki mogły zadziałać na dłuższą metę.  

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

Co do jedzenia to na pewno polecam dużo warzyw.  Ja jako suplementację używam tabletki silica i bardzo je polecam. Zaczęąm je brać, żeby wzmocnić paznokcie i przyspieszyć porost włosów. Podziałało po wielomiesięcznej kuracji. Naprawdę polecam. Brałąm też wcześniej skrzypowitę i belissę, ale nie zauważyłam tak spektakularnych efektó jak przy silice.  Zazaczam tylko że trzeba przyjmować ją przez 3mies- pół roku, żeby zauważyć efekty. I żeby tabletki mogły zadziałać na dłuższą metę.  

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

jeść duzo warzyw i owoców ,suplement diety nie zaszkodzi i zbać o nie każdego dnia ,ja nie uzywam juz od dawna prostownicy i suszarki, stosuje naturalne odżywki do włosów a nie te sklepowe  a na końcówki zawsze olej arganowy.

napary z pokrzywy, skrzypu. orzechy, morele, migdały, wszystko co zawiera białko ;)

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

tabletki vitapil. słyszałam coś o piciu drożdzy. podobno mega efekty, jednak ja nie mogę się przemóc z uwagi na zapach.. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

Ostatnie płukanie włosów wykonywać mieszanką wody, soku z cytryny i odrobiny octu, na przykład jabłkowego. Blask gwarantowany. :)

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

sok z cytrynu równiez polecam

wcierki

Re: Co robic, co jesc zeby ladne z polyskiem wlosy rosly ?

odzywki naturalne

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: