Co nada cerze zdrowo wygladajacy odcien

  • 2013-01-28, o 19:48
  • 57
  • 20 083
  • 25
  • 45

Co nada cerze zdrowo wygladajacy odcien

Dziewczyny co oprocz,solarium ,samoopalaczy-(co wbrew pozorom nie daje zdrowo wygladajacego odcienia ,tylko tak naprawde postarza+ niszczy skore..,)nada skorze ladnie wygladajacy odcien skory w przypadku cery wrazliwej ,zeby nie byla szara,zaczerwieniona ? macie jakies swoje sprawdzone sposoby co stosowac? jakie produkty? moze cos jesc?

Moja cera czesto robi sie taka czerwona,strasznie ciepla ,az piecze ,szczegolnie jak siedze dluzej przy kompie ..?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Co nada cerze zdrowo wygladajacy odcien

Ja bym Ci polecila jakis krem koloryzujacy. Uzywalam Vichy i bylam bardzo zadowolona jak z reszta ze wszystkich produktow tej marki. Tu akurat artykul o roznyck kremach tego typu, moze Ci sie przyda:
http://pieknoscdnia.blogspot.nl/2011/08/inspiracje-kremy-koloryzujace.html

Re: Co nada cerze zdrowo wygladajacy odcien

Warto wzbogacić swoją dietę w wątróbkę i inne produkty zawierające żelazo. Dzięki niemu skóra jest dotleniona i wygląda zdrowo. Jedz dużo warzyw i owoców. Jeśli masz suchą skórę do swego jadłospisu dodaj jod, występujący np. w tłustych rybach morskich.

Re: Co nada cerze zdrowo wygladajacy odcien

Warto wzbogacić swoją dietę w wątróbkę i inne produkty zawierające żelazo. Dzięki niemu skóra jest dotleniona i wygląda zdrowo. Jedz dużo warzyw i owoców. Jeśli masz suchą skórę do swego jadłospisu dodaj jod, występujący np. w tłustych rybach morskich.

Andrea

a co jeszcze zawiera bardzo duzo zelaza? jaki owoc? jakie waryzwo najwiecej?
nie wiem co sie dzieje z moimi paznokcimki sa bardzo miekkie prawie nic twarde jak pociagne sama za paznokiec to moge go urwac tak miekkie sa moje paznokcie, to oznaka ze jakiej witaminy mi brak?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Co nada cerze zdrowo wygladajacy odcien

a co jeszcze zawiera bardzo duzo zelaza? jaki owoc? jakie waryzwo najwiecej?
nie wiem co sie dzieje z moimi paznokcimki sa bardzo miekkie prawie nic twarde jak pociagne sama za paznokiec to moge go urwac tak miekkie sa moje paznokcie, to oznaka ze jakiej witaminy mi brak?[/quote]

Chyba źle się odżywiasz; jedz więcej przetworów mlecznych, szpinaku, marchwi, suszonych moreli, tłustych ryb i owoców morza. Zawierają dużo żelaza i witamin A, B6 i cynku, czyli składniki odżywcze decydujące o zdrowych, silnych paznokciach. Tak przy okazji to obgryzanie paznokci niszczy jego strukturę i grozi trwałym rozwarstwieniem i zniekształceniem płytki (to do tych co obgryzają paznokietki)

Re: Co nada cerze zdrowo wygladajacy odcien

nigdy nie obgryzam paznokci,ale sa one bardzo miekknie,nic nie twarde,moze to taka uroda? ,czesto widze ze ludzie starzy maja bardzo twarde paznokcie

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co nada cerze zdrowo wygladajacy odcien

Warto wzbogacić swoją dietę w wątróbkę i inne produkty zawierające żelazo. Dzięki niemu skóra jest dotleniona i wygląda zdrowo. Jedz dużo warzyw i owoców. Jeśli masz suchą skórę do swego jadłospisu dodaj jod, występujący np. w tłustych rybach morskich.

Andrea

a co jeszcze zawiera bardzo duzo zelaza? jaki owoc? jakie waryzwo najwiecej?
nie wiem co sie dzieje z moimi paznokcimki sa bardzo miekkie prawie nic twarde jak pociagne sama za paznokiec to moge go urwac tak miekkie sa moje paznokcie, to oznaka ze jakiej witaminy mi brak?


W jajkach, w pomidorach ale generalnie to wątróbka jest najlepszym źródłem żelaza.

Re: Co nada cerze zdrowo wygladajacy odcien

Jeszcze kaszanka, nie każdy lubi, ale ma duzo żelaza i sok z buraków

Re: Co nada cerze zdrowo wygladajacy odcien

Jeszcze kaszanka, nie każdy lubi, ale ma duzo żelaza i sok z buraków

RedBlush

a gotowane buraki tez moga byc?czy tylko surowe?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Co nada cerze zdrowo wygladajacy odcien

Mogą być, ale najwięcej witamin jest w surowych burakach, dobry jest sok zmieszany z sokiem ze świeżej marchewki. Ja lubię jeszcze z dodatkiem selera.

Re: Co nada cerze zdrowo wygladajacy odcien

ja używam wyłącznie krem nawilżający z dodatkiem podkładu i muszę przyznać, że doskonale matuje a skóra wygląda na świeżą i ma równy koloryt

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: