Co na zmarszczki?

  • 2015-07-24, o 00:03
  • 152
  • 53 641
  • 112
  • 121

Re: Co na zmarszczki?

Cudowny krem Anti Aging, potem długo nic

Re: Co na zmarszczki?

Kupiłam mamie na urodziny krem Vichy i jest z niego zadowolona:)

Wspólne rzyganie, jak mało co, robi z ludzi wspólnych przyjaciół.Sylvia Plath – Szklany klosz

Re: Co na zmarszczki?

jeszcze nic nie stosuje na zmarszczki

Re: Co na zmarszczki?

Anti Aging Floslek, potem długo długo nic.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co na zmarszczki?

Ja na zmarszczki mam serum dermorevital eveline, ale to kosmetyk na cienie i obrzęki wokół oczu, bo tylko tam pojawiają mi się zmarszczki, swoją droga bardzo dobry produkt, skuteczny.

Re: Co na zmarszczki?

Słyszałyście o kremach serum 2h genoscope? Podobno bardzo dobre na zmarszczki, mają sporo pozytywnych opinii i to od wielu lat

Re: Co na zmarszczki?

Floslek ma genialne kremy i cudowne serum.

Re: Co na zmarszczki?

Warto wybierać kosmetyki z witaminą C i retinolem, jakieś serum z witaminami. A co sądzicie o ćwiczeniach twarzy? Moim zdaniem to super sprawa, w końcu zmarszczki to nie wszystko, większy problem jest z wiotczeniem skóry.

Re: Co na zmarszczki?

Warto wybierać kosmetyki z witaminą C i retinolem, jakieś serum z witaminami. A co sądzicie o ćwiczeniach twarzy? Moim zdaniem to super sprawa, w końcu zmarszczki to nie wszystko, większy problem jest z wiotczeniem skóry.

2018-03-13 20:46:41 autor carmen3

O tak, masaże twrazy sa super bo poprawiaja ukrwienie i wtedy skora sie napina i staje sie "obudzona" :D 

Tak samo na celuit dobre sa masaze, wlasnie zeby skore troche bardziej ukrwic. Ja slyszalam ze takie serum richevon jest spoko, jest w formie takiego zelu :) Wlasnie chce sobie kupic cos takiego, po pierwsze zmarszczki sie pojawiaja no i skora jest taka coraz bardziej wiotka.. ;/

Never give up.

Re: Co na zmarszczki?

Na zmarszczki podstawa to krem z dobrym, wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Tak naprawdę to fotostarzenie najbardziej na zagraża i migracja twarzy. Moim zdaniem dobrą opcją są masaże twarzy :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: