Co na zmarszczki?

  • 2015-07-24, o 00:03
  • 152
  • 53 652
  • 112
  • 121

Re: Co na zmarszczki?

Chodzi Ci o takie jak Forlle'd, o których doktor Gojdź mówił? Oglądałyśmy z mamą na jakimś programie, a potem postanowiła zrobić sobie zabieg z tym hialuronem, a mnie w ramach niespodzianki przywiozła krem z tej firmy. Faktycznie żaden wcześniej nie nawilżał tak dobrze, jestem nim zachwycona i powoli sobie odkładam kasę, bo chciałabym z tej serii jeszcze coś do okolic oczu.

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Co na zmarszczki?

Dokładnie tak, ostatnio rzeczywiście je w programie widziałam. Jak mówisz, ze faktycznie takie dobre, to chyba sobie kupię, ostatnio wpadło mi trochę dodatkowej kasy, to sobie zrobię prezent. Gdzie kupowałyście?

 

Re: Co na zmarszczki?

 

W Krakowie kupowałam w Tigerandbear, ale możesz też poszukać salonów, które pracują na tych kosmetykach i tam zapytać o dostępność. Będziesz miała gwarancję, że masz dobrze dobrane wszystko.

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Co na zmarszczki?

od czasu do czasu nakładam maske w płacie bielendowska seri lift, na zabiegi u mnie jeszcze za wczesnie a ona super poprawia wyglad skóry :)

Re: Co na zmarszczki?

Jakiś czas temu pisałam tutaj na temat kosmetyków na zmarszczki :) Są też jeszcze zabiegi .I jest tzw wampirzy lifting z wykorzystaniem osobcza bogatopyłkowego .Moja siostra miała taki zabieg w dzięgielewska instytut oka . Z tego pamiętam , to jest jakośpobierana wasz krew , dawan do probówek  , a te zaś z kolei są poddawane wirowaniu? Jakostak to wygląda . w każdym razie następuje chyba oddzielenie jakos tego osocza. Musiałybyście dokładniej na ten temat poczytać , bo ja już tak nie pamiętam . w każdym razie metoda jest na pewno bezinwazyjna.

Re: Co na zmarszczki?

Mam problem z kurzymi łapkami więc dla mnie idealny jest ekspresowy korektor zmarszczek, lift bielendy się świetnie sprawdza w  moim przypadku

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co na zmarszczki?

 

W Krakowie kupowałam w Tigerandbear, ale możesz też poszukać salonów, które pracują na tych kosmetykach i tam zapytać o dostępność. Będziesz miała gwarancję, że masz dobrze dobrane wszystko.

2017-10-01 23:44:17 autor LipStick

Dokładnie tak zrobiłam. Zależało mi, zeby mi ktoś je profesjonalnie dobrał do mojej cery i moich problemów. Najpierw zrobiłam sobie zabieg w salonie przy użyciu kosmetyków Forlle’d, a krem do stosowania na co dzień kupiłam do domu. Moja skóra od dawna nie była tak dobrze nawilżona i sprężysta, efekt naprawdę fajny, a to dopiero 2 tygodnie stosowania. Mam nadzieję, że i kilku zmarszczek mimicznych się przy okazji pozbędę ;)

Re: Co na zmarszczki?

maseczki liftingujące i dobre kremy dają efekt ale trzeba regularnie je stosować bardzo

Re: Co na zmarszczki?

U mnie to przede wszystkim nawilżanie i Happy per Aqua Floslek.

Re: Co na zmarszczki?

Moim zdaniem zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego  to świetna sprawa, u mnie w każdym razie to się bardzo dobrze sprawdza, efekt jest świetny. Od dawna na zabiegi chodzę do pani usunięto reklamę.  To prawdziwa profesjonalistka, więc wiem, ze wszystko dobrze wykona.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: