Co na zmarszczki?

  • 2015-07-24, o 00:03
  • 152
  • 53 658
  • 112
  • 121

Re: Co na zmarszczki?

Mnie interesuje nowosc bielendy, neuro glicol, ktory ma nietylko zapobiegac starzeniu sie skory, ale tez  wygladza istniejace juz zmarszczki, napina skore oraz redukuje zaczerwienienia. Produkt naprawde wydaje sie ciekawy, czy ktoras juz go stosuje i moze cos o nim powiedziec?

Re: Co na zmarszczki?

Na poczatek proponuję dokładnie sprawdzić skład tych kosmetyków, może ktoś ma pod ręką i napisze coś wiecej? Wart porównać je z innymi i wtedy wyciągnąć wnioski, akurat zmarszczki u każdej z nas mają różną głębokość i warto dopasować kosmetyki indywidualnie do naszej cery.

Re: Co na zmarszczki?

w wieku 20 lat trzeba nawilżenie. A zmarszczek jeszcze być nie może.

Re: Co na zmarszczki?

w wieku 20 lat trzeba nawilżenie. A zmarszczek jeszcze być nie może.

2017-03-19 08:16:11 autor volgasvet

zgadza się

Re: Co na zmarszczki?

Hej,

 Ja mam 25 lat i właśnie zaczełam się interesować tym jak zadbać o cerę żeby opóźnić pojawienie się zmarszczek.

Typ cery: mieszana

Dotychczas głównie skupiałam się na nawilżeniu i pozbywaniu niechcianych wągrów czy sporadycznych pryszczochów - czy w moim wieku warto dodać jeszcze jakieś działania, które mogą przeciwdziałać starzeniu się skóry?

Re: Co na zmarszczki?

Ja chodzę na zabieg usuwania zmarszczek do usunięto reklamę w Warszawie - jeśli ktoś jest ze stolicy, to polecam :). Wiem, że różnie się podchodzi do medycyny estetycznej, ale tak naprawdę zaden krem nie czyni cudow, wiec nie ma co tracic pieniedzy ;)

Re: Co na zmarszczki?

Ja używam serum wygładzające z Resibo. Świetnie sobie radzi z każdym rodzajem cery, ładnie ujędrnia i wygładza. Wystarczy zastosować 2,3 krople serum najlepiej na noc a rano skóra będzie wyraźniej gładsza i nawilżona. Kosmetyk poręczny z wygodną pipetą, bardzo wydajny;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co na zmarszczki?

Ja niestety schudłam ponad 10 kg i pojawiły się zmarszczki, nie poddaje się, próbują ostrożnie produktów na zmarszczki, bo wiadomo, za dużo chemii też nie dobrze. Ale serum z Bielendy do cery z niedoskonałościami wydaje się ok Cera się poprawiła i czuję naciągnięcie, czyli coś tam robi.

Re: Co na zmarszczki?

Nawilżenie i działanie przeciwzmarszczkowe. Polecam Happy Per Aqua Floslek.

Re: Co na zmarszczki?

Nawilżenie, zgadzam się. A najlepiej nawilżą kosmetyki z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym. Słyszałyście o nim? Może któraś z Was stosowała takie kosmetyki?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: