Co na zmarszczki?

  • 2015-07-24, o 00:03
  • 152
  • 53 656
  • 112
  • 121

Re: Co na zmarszczki?

Ja ostatnio się na taką naturalnę pielęgnację przerzuciłam, a do tego kupuje kwas hialuronowy w kapsułkach z Naturelabs - bardzo jestem zadowolona z efektów. A kapsułki są o tyle fajne, że wegańskie i nie mają żadnych dodatków niepotrzebnych 

Re: Co na zmarszczki?

 Dzięki :D ja akurat botoxu się boje więc w moim wypadku chyba tylko mezo wchodzi w grę :) i nawet nie chodzi mi o zmarszczki na samych "workach"tylko jakby pod workami,pod linia oczodołu,takie jakby maleńkie ledwie widoczne pierwsze linie czy coś :) na coś takeigo nadaje się mezo?

Re: Co na zmarszczki?

Przy używaniu kremów spektuularnych efektów nie ma, nawet przy drogich kosmetykach. Nic tych zmarszczek nie zlikwiduje, jeśli już są. Skóra się starzeje i jedyne co, to możemy zapobiegać robieniu się kolejnych zmarszczek, głęboko nawilżając. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co na zmarszczki?

ja ostatnio zaczełam stosować multipeptydową kurację przeciw zmarszczkom glycol therapy z eveline :) do tego krem nawilżający z tej samej serii i powiem szczerze, że pierwsze efekty już sa widoczne. Skóra jest bardziej nawilżona, wygładzona, wygląda tak świezo :)

Re: Co na zmarszczki?

Też myślę że same kremy nie pomogą. Trzebaby sięgnąć po medycynę estetyczną.

Re: Co na zmarszczki?

ja ci mogę polecić serię Gold Lift Expert z Eveline :) bardzo fajna i bogata seria, która ujędrnia skórę. Szczególnie polecę Ci luksusowy złoty krem napinający kontur oczu i ust - dla mnie totalny sztos. Dobrze nawlża i tak przyjemnie uelastycznie skórę.

Re: Co na zmarszczki?

Świetne kremy znajdziecie w (usunieto reklamę) Sklep posiada naprawdę duży asortyment kremów, mimo atrakcyjnej ceny sprawdzają się :D

Re: Co na zmarszczki?

Ja kupuje sobie naturalny kolagem i dodaje go do kremu a tam gdzie mam większe wyrazniejsze zmarszczki smaruje tym kolagenem Protage  bezpośrednio na twarz, Są efekty i to jak pamieatc dosć szybko

Re: Co na zmarszczki?

Każdy z nas dorobi się w końcu zmarszczek. Jest to raczej nieuniknione. Są jednak pewne działania, które mgą opóźnić pojawienie się zmarszczek. Na pewno jest to dobre nawilżenie oraz odżywienie skóry. Dobrze jest również zwracać uwagę na skład kremów do twarzy, jakie stosujemy. Powinny mieć w sobie aktywne składniki, które dobrze podziałaja na zmarszczki

USUNIĘTO REKLAMĘ

Kilka informacji jest tutaj. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Co na zmarszczki?

Warto skorzystac z zabiegu jakim jest dermapen w Krakowie w klinice USUNIĘTO REKLAMĘ Super efekty. Widoczne już po kilu zabiegach. Idealne rozwiażnie zamiast wielu kremów.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: