Co na zmarszczki?

  • 2015-07-24, o 00:03
  • 152
  • 53 509
  • 112
  • 121

Re: Co na zmarszczki?

ja myślę że pielęgnację przeciwzmarszczkową trzeba zacząć już od wczesnych lat, żeby zadziałała

2018-11-03 14:54:03 autor yoanna

ja też tak uważam, dlatego nie słucham ludzi, którzy mi mówią, że ooo, masz 25 lat, to za wcześnie na kremy przeciwzmarszczkowe bo Ci tylko cere zniszczą. To jest taka bujdaa niesamowita. Tym bardziej, że używam richevonu, ktory ma chyba najnaturalniejszy skład jaki widziałam, to co ma mi w nim niby zaszkodzic. nawilża super, ujędrnia super, zmarszczek nie mam, czego chcieć wiecej :)

Re: Co na zmarszczki?

Serum z lirene

:)

Re: Co na zmarszczki?

Anti Acne Floslek i ich nawilżające kremy.

Re: Co na zmarszczki?

Moim zdaniem botox jest również świetnym rozwiązaniem na zmarszczki. Ja w tym celu odwiedzam Katowice i usunięto reklame. Warto się tam udać, ja zawsze wychodzę zadowolona :)

Re: Co na zmarszczki?

Kosmetyki Esthederm :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co na zmarszczki?

Wydaje mi sie, ze w pewnym wieku kremy to za mało. Jest dużo mało inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, które poprawiają wygląd twarzy, ale nie stanowią dużej ingerencji. Na przykład mezoterapia. Bylam na niej w Melitusie u dr Kozłowskiej. Wzbudzila moje zaufanie swoim ciepłym wesołym usposobieniem, przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalnego podejscia do sprawy i konkretnym przekazaniu informacji o zabiegu. Mezoterapia okazala sie byc trafionym wyborem w przypadku mojej skory. Za dwa miesiace mam kolejna wizyte u pani doktor :)

Re: Co na zmarszczki?

A słyszeliście o koenzymie Q10? Czytałam teraz artykuł http://urodazone.pl/atakuj-zmarszczki-od-wewnatrz-mt/ i widze że dzikała on znacznie lepiej niż kremy przeciwzmarszczkowe które praktycznie nie są skuteczne. Są dostępne na rynku kremy z tym koenzymem, mam zamiar poszukać i zobaczymy jakie będą efekty.

Re: Co na zmarszczki?

Jak mawia stare przysłowie, lepiej zapobiegać niż leczyć. Stosując usunieto reklame zapobiegasz procesom starzenia się skóry. Dzięki takiej profilaktyce można opóźnić powstawanie zmarszczek, a nawet zredukować już powstałe i odłodzić skórę o kilka lat. I mówi to wam kosmetyczka z wieloletnim stażem :)

Re: Co na zmarszczki?

Ja strasznie się boję wszelkich ingerencji i bolesnych zabiegów więc wybrałam skuteczne płatki MezoPure. Dzięki nim zminimalizowałam głębokie już zmarszczki wokół ust, koło oczu i kolejna będzie szyja.

Re: Co na zmarszczki?

To płatki z kwasem hialuronowym. Można stosować je w domu, są bezpieczne i zdecydowanie tańsze niż zabiegi medycyny estetycznej, po których efekt będzie podobny, jak po płatkach. Dzięki zawartości kwasu i technologii wtłaczania go w głąb skóry można osiągnąć cel i to dość szybko. Na stronie www albo ich profilu na facebooku znajdziesz więcej informacji.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: