Co na zmarszczki?

  • 2015-07-24, o 00:03
  • 152
  • 53 675
  • 112
  • 121

ojj jest dużo.. mnie pasuje tak jak już dziewczyny wspominaly serum rihevon ale każda cera inna

Re: Co na zmarszczki?

Dziewczyny poczytałam na różnych formach i też zamówiłam sobie Richevon, obym moje ciężko zarobione pieniądze nie poszły na marne :D Dam znać niedługo jak zadziałał!

2018-07-12 15:14:40 autor tomato03

 

A jaki jest jego koszt?
2018-07-15 16:10:24 autor gutek

Teraz jest za 159 zł na 30 dni, ale on spokojnie starcza na 2/3 miesiące :)

2018-07-23 11:09:39 autor tomato03

 

Ja kupowalam dla mamy to bylo w promce za okolo 70 zl chyba a mama tez potwierdziala ze starczylo jej aa wiecej niz 30dni. No i zadwolona z niego jest wiec poleca :P

Re: Co na zmarszczki?

Witam, mogę potwierdzić że bardzo skuteczny jest krem z jadem pszczelim. Drogi ale na mnie działa o wiele mocniej niż każdy inny używany wcześniej kosmetyk. Używam maseczkę z jadem pszczelim Bee Pure. Przy pierwszym nałożeniu maseczki było czuć mrowienie i lekkie zaczerwienienie w pierwszej chwili ale potem to zniknęło i pozostało uczucie napiętej i ujędrnionej skóry. Kosmetyk najczęściej nakładam w małych ilościach jak krem a tylko od czasu do czasu jako maska. Jak ktoś będzie próbowł to proponuję za pierwszym razem delikatnie nałożyć jako krem.

Re: Co na zmarszczki?

Przede wszystkim trzeba chronić skórę przed słońcem i dobrze ją nawilżać, ja lubię esencję Hyaluron Clinic od eveline, dobra polska marka. Skóra jest naprawdę dobrze nawilżona po tym kosmetyku, używam go pod makijaż i fajnie się sprawdza, mam wrażenie, że make up utrzymuje się trochę dłużej.

Re: Co na zmarszczki?

Witam, mogę potwierdzić że bardzo skuteczny jest krem z jadem pszczelim. Drogi ale na mnie działa o wiele mocniej niż każdy inny używany wcześniej kosmetyk. Używam maseczkę z jadem pszczelim Bee Pure. Przy pierwszym nałożeniu maseczki było czuć mrowienie i lekkie zaczerwienienie w pierwszej chwili ale potem to zniknęło i pozostało uczucie napiętej i ujędrnionej skóry. Kosmetyk najczęściej nakładam w małych ilościach jak krem a tylko od czasu do czasu jako maska. Jak ktoś będzie próbowł to proponuję za pierwszym razem delikatnie nałożyć jako krem.

2018-10-26 09:09:50 autor mago111

Ze sklepu internetowego Beeyes gdzie kupiłam serum BeePure dostałam kod rabatowy - beejesien - na 20% zniżki. Może ktoś zużyje, bo ja na razie mam całe serum. Serum rzeczywiście dobrze ujędrnia skórę i daje fajny lekki blask od złota, szczególnie na wieczorne wyjście. U mnie nie ma żadnych efektów ubocznych jak zaczerwienienia itp, pewnie w serum jest mniej jadu pszczelego niż w maseczce.

Re: Co na zmarszczki?

Rzczywiście ja miałam podobny zabieg z użyciem takich kosmetyków w klinice cococlinic.pl, nie mam żadnych efektów ubocznych i skóra wygląda zdecydowanie młodziej, jest elstyczna i gładka.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co na zmarszczki?

Rzczywiście ja miałam podobny zabieg z użyciem takich kosmetyków w klinice cococlinic.pl, nie mam żadnych efektów ubocznych i skóra wygląda zdecydowanie młodziej, jest elstyczna i gładka.

2018-11-01 12:27:46 autor lobo

CocoClinic w Tarnowskich Górach?

Re: Co na zmarszczki?

ja myślę że pielęgnację przeciwzmarszczkową trzeba zacząć już od wczesnych lat, żeby zadziałała

Re: Co na zmarszczki?

Ja uzywam aktualnie tołpy sojowej dla 25+

Re: Co na zmarszczki?

Teraz jest taka seria Royal Snail od eveline, do wyboru są kremy 30+, 40+ itp. one zawierają śluz ślimaka. Ja mam ten ultra naprawczy, muszę przyznać, że bardzo dobrze się sprawdza, nawilża, regeneruje skórę, po kilku tygodniach stosowania widzę dużą różnicę.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: