Co na zmarszczki?

  • 2015-07-24, o 00:03
  • 152
  • 53 520
  • 112
  • 121

Re: Co na zmarszczki?

kwas hialuronowy albo zabieg z użyciem plazmy

Re: Co na zmarszczki?

dobry krem - ja mam taki z jadem pszczelim, ale ostrzegam drogi jest, na noc psiukam tez wodą termalną termissa buźkę, super nawilża i łagodzi, no ale cudów nie ma, dużo odgrywa genetyka i nasz styl życia, to co jemy, jak czesto się opalamy itp

Re: Co na zmarszczki?

Też lubię tę wodę termalną, znalazłam ją w Hebe jakiś czas temu...

Re: Co na zmarszczki?

Dobry krem i masaże.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co na zmarszczki?

Masaże, laser, derma roller a ostatnio lubię lifting mikroprądami. Jest bardzo skuteczny, przywraca elastyczność i sprężystość twarzy, fajnie likwiduje zasinienia wokół oczu i worki. Ja jestem z tego zabiegu mega zadowolona. Korzystam z niego we wrocławskim salonie Perfect Glamour.

Re: Co na zmarszczki?

botox? a mniej inwazyjnie to krem ale tak od 150zł

Re: Co na zmarszczki?

Moja babcia z mama stosuja krem od conny na zmarszczki ale amawiam im w internecie, poniewaz w sklepach sa ciezko dostepne

Re: Co na zmarszczki?

Codzienna pielęgnacja naszej twarzy jest niesamowicie istotnym elementem w drodze do pięknej i zdrowej twarzy. Przy pielęgnacji twarzy nie należy zapominać także okolicach oczu,ponieważ te miejsca również wymagają stałej pielęgnacji. Ciekawy artykuł,który ostatnio znalazłam szukająć informacji dotyczących właściwej pielęgnacji,a także odpowiedniego doboru kremu przeciwzmarszczkowego tutaj ->http://mesign.pl/2018/07/12/kiedy-zaczac-stosowac-krem-przeciwzmarszczkowy/

 

Re: Co na zmarszczki?

Nawilżanie plus działanie antyzmarszczkowe, czyli Anti Aging Floslek i nic innego.

Re: Co na zmarszczki?

Dziewczyny poleceam wam Biomedix collagen! super sprawa 32 saszetki w jednej jest 5000mg czystego kolagenu, bez domieszek, zastoswanie najprostsze na świecie wsypujemy jedną saszetkę do szklanki i zalewamy 200 ml wody czy innym napojem bezalkoholowym, widziałam na instagramie że produkt już jest dostępny w Polsce! Polecam!!!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: