Co myślicie o rodzinach pracujących w jednej firmie?

  • 2018-04-12, o 00:43
  • 9
  • 4 114
  • 8
  • 9

Co myślicie o rodzinach pracujących w jednej firmie?

A więc moja mama jest kierownikiem w firmie, chce tam składać papiery ponieważ szukają kogoś na jedno stanowiska.

Jakby daje cv mojej mamie, ona przesyła je dalej i nie ma ingerencji w to kogo zatrudnią, więc nie jest to tak że to ona mi załatwi prace. Podobno babki w tej pracy są na prawdę ciężkie do zniesienia i mogą być wredne. No takie typowe obrabiaczki dupy za przeproszeniem. Moje pytanie jest takie co wy myślicie o takiej pracy rodzin razem. No nie wiem czy się w to wpakować.  

kkkkkk

Re: Co myślicie o rodzinach pracujących w jednej firmie?

Nie chciałabym pracować z kimś z mojej rodziny 

Re: Co myślicie o rodzinach pracujących w jednej firmie?

Ludzie będą gadać, skoro Twoja mama ma kierownicze stanowisko. 

Re: Co myślicie o rodzinach pracujących w jednej firmie?

Rób swoje i nie przejmuj się innymi

Re: Co myślicie o rodzinach pracujących w jednej firmie?

Ludzie zawsze będą gadać. Jeśli praca Ci odpowiada i z mamą się dobrze dogadujesz to myślę, że nie ma się co zastanawiać. I tak wszystkim nie dogodzisz i złośliwi zawsze znajdą powód do plotkowania, trzeba ignorować takie osoby ;)

Re: Co myślicie o rodzinach pracujących w jednej firmie?

A więc moja mama jest kierownikiem w firmie, chce tam składać papiery ponieważ szukają kogoś na jedno stanowiska.

Jakby daje cv mojej mamie, ona przesyła je dalej i nie ma ingerencji w to kogo zatrudnią, więc nie jest to tak że to ona mi załatwi prace. Podobno babki w tej pracy są na prawdę ciężkie do zniesienia i mogą być wredne. No takie typowe obrabiaczki dupy za przeproszeniem. Moje pytanie jest takie co wy myślicie o takiej pracy rodzin razem. No nie wiem czy się w to wpakować.  

2018-04-12 00:43:24 autor lazybitch

W dodatku moja mama nie miałaby ingerencji w moje stanowisko, ponieważ jakby ona zarządza szwaczkami, a ja bym robiła co innego  

kkkkkk

Re: Co myślicie o rodzinach pracujących w jednej firmie?

moje zdanie jest takie. jeśli Tobie nie przeszkadza to nie przejmuj się nikim. Wredne ludziska zawsze będą gadali czy będzie dobrze czy źle. A do pracy chodzi się pracować, rób swoje pracuj . Najlepiej nie nawiązywać z nikim w pracy przyjacielskich kontaktów.

Re: Co myślicie o rodzinach pracujących w jednej firmie?

Na pewno będą Ci w pracy (i pewnie nie tylko) robić koło tyłka, zastanów się tylko czy masz to gdzieś czy będziesz przeżywała każdą uszczypliwość, bo w drugim przypadku być może nie warto starać się o tą pracę, jeśli miałabyś się w niej źle czuć

Re: Co myślicie o rodzinach pracujących w jednej firmie?

zawsze znajdą się zalety i wady

Re: Co myślicie o rodzinach pracujących w jednej firmie?

Nie polecam. Nie jest to zbytnio rozwijające, zwłaszcza jeśli firma to jakiś januszpol, albo grażynasklep. Osobiście pracowałam u mojego taty, ale była to praca dodatkowa w trakcie, gdy miałam szkołę. W żaden sposób mnie to nie rozwinęło, a wręcz odstraszyło od posiadania własnej firmy. Zależy też jakich się ma rodziców. Znajoma z bielska przejęła obowiązki rodziców w jedym z ich sklepów i jest teraz kierowniczką. Nie narzeka, ale czasami się skarży, że zbyt bardzo wpływają na jej decyzje odnośnie sklepu i strasznie nią "sterują" :(  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: