Co myślicie o pędzlach HAKURO?

  • 2018-09-09, o 16:45
  • 20
  • 5 809
  • 13
  • 17

Co myślicie o pędzlach HAKURO?

Polecacie pędzle Hakuro?

Re: Co myślicie o pędzlach HAKURO?

jedne z lepszych pedzli do makijazu, mam kilka w swojej kolekcji uzywam ich od kilku lat a nadal sa w swietnym stanie

Re: Co myślicie o pędzlach HAKURO?

Są świetne, ale nie polecam pędzli do podkładu-szybko tracą włosie, a i tak lepszy efekt uzyskasz gąbeczką

Re: Co myślicie o pędzlach HAKURO?

Sa dobre jakościowo 

Re: Co myślicie o pędzlach HAKURO?

Ostatnio mój pędzel H50 stał się lekko zielonkawy przy połączeniu z rączką, wyczytałam, że to może być klej ale za nic nie mogę tego doczyścić..

Re: Co myślicie o pędzlach HAKURO?

są ok, dobrze rozprowadzają kosmetyk. :)

Re: Co myślicie o pędzlach HAKURO?

Dziewczyny a ja się nimi tak nie zachwycam do końca, mam 2 pędzle do podkładu ale już od miesiąca przerzuciłam się na gabke i jest jak na razie najlepsza opcja nakładnie podkładu. Wracając do hakuro mam kilka tych pędzli do cieni i powiem wam ze dla mnie mają zbyt twarde włosie ... 

Re: Co myślicie o pędzlach HAKURO?

mają dobry stosunek jakości do ceny :)

Re: Co myślicie o pędzlach HAKURO?

Niektóre modele mam od 4 lat i wciąż dobrze się z nimi pracuje. Jeśli zaczynają drapać wystarczy nałożyć na nie odżywkę do włosów. Uważam natomiast, że ich ceny są obecnie zbyt wysokie. Modele, które posiadam są obecnie droższe o nawet 10 zł...  Gdybym miała je kupić teraz, zastanowiłabym się, czy nie lepiej dołożyć na Zoevę. Z tańszych pędzli polecam Hulu. Trzonek wyglądać dość tanio za to włosie jest genialne :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co myślicie o pędzlach HAKURO?

Uważam, że są to dobre pędzle za rozsądne pieniądze. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Pędzel do brwi mam już kilka lat i nic się nie dzieje z nim :)
K.K.

Re: Co myślicie o pędzlach HAKURO?

Uważam, że są to dobre pędzle za rozsądne pieniądze. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Pędzel do brwi mam już kilka lat i nic się nie dzieje z nim :)
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: