Co lubisz robić po pracy?

  • 2019-03-12, o 19:30
  • 61
  • 12 666
  • 41
  • 47

Re: Co lubisz robić po pracy?

gorąca kąpiel z moimi ulubionymi kulami musującymi od raviny i do tego winko, to jest moje ulubione zajęcie po pracy, totalny relaks:) No a potem to jakiś serial 

Re: Co lubisz robić po pracy?

No na pewno lubię aktywność fizyczną. W robocie siedzę cały dzień przed komputerem i nie jest to dobre dla zdrowia.... Po pierwsze mozna nabawić się kłopotów z kregosłupem, po drugie takie siedzenie przed komputerem nie jest odpowiednie dla naszej tuszy oraz łatwo jest zyskać nadprogramowych kilogramów, których potem bardzo trudno jest się pozbyć....

Tak wiec

pływam

biegam

i jeżdżę na rowerze, szczegolnie,ze mam blisko ścieżkę rowerową....

 

Jeśli chodzi o stakie stacjonarne hobby to lubię zbieranie znaczków: usunięto reklamę - szczególnie,ze obecnie dostęp do znaczków jest o wiele łatwiejszy niż kiedyś. 

Re: Co lubisz robić po pracy?

Czytac ksiazki i gazety, ogladac filmy, dokumenty i seriale, czasem w cos pograc. 

Re: Co lubisz robić po pracy?

Bardzo fajne hobby, sama kiedyś zbierałam znaczki. Obecnie mam klaser ale już nie zbieram bo nie mam tyle czasu ile miałam w przeszłości Ale mam za to inne zainteresowania. 

usunięto reklamę

 

Poza tym lubię podróżować. 

Re: Co lubisz robić po pracy?

po pracy uwielbiam usiąść przy kompturze i oglądać seriale na netflix ;)

gdy ładna pogoda jazda na rowerze

czasami czytam książki

Re: Co lubisz robić po pracy?

Oglądać filmy i czytać książki :)
K.K.

Re: Co lubisz robić po pracy?

W ostatnim czasie lubię pograć sobie w jakąś fajną grę na komputerze. Odpręża mnie to. Gry w które najlepiej mi się gra

simsy 4

wiedźmin 

seria Dragon age

Jesli szukacie ciekawych gier do pogrania polecam zajrzeć sobie tutaj usunięto reklamę - w serwisie można sobie poczytać recenzje na temat najlepszych gier w jakie obecnie można sobie popykać. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Co lubisz robić po pracy?

czytanie

Re: Co lubisz robić po pracy?

grać

Re: Co lubisz robić po pracy?

odpoczywać, oglądać seriale

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: