Co do depilacji dla faceta?

  • 2015-07-15, o 00:29
  • 51
  • 20 576
  • 38
  • 40

Co do depilacji dla faceta?

Jakich metod najchętniej używają Wasi faceci, jeżeli chodzi o depilacje? Niektórzy gola klatkę, pachy, itd, nie tylko ze względów estetycznych, niektórym się to np przydaje przy uprawianiu sportu. Mój chłopak chciałby zmienić metodę golenia, póki co uzywa maszynki, ale mówi że za często musi golić... Doradzicie coś?

Re: Co do depilacji dla faceta?

Moj chlopak bardzo duzo plywa i dlatego goli takze cialo. A uzywa kremu do golenia z bielendy Vanity Man- jest baardzo porzadny, tzn. mega dokladnie usuwa wloski, ktore od czasu stosowania tego kremu odrastaja o wiele wolniej.

Re: Co do depilacji dla faceta?

Mój tata też się goli, zwłaszcza głowę.. ale właśnie robi to maszynką i faktycznie dość często musi się golić co jest czasem bardzo męczoce. 

Re: Co do depilacji dla faceta?

mój chłopak ma bardzo gęsty zarost ,goli sie co czwarty dzień bo po prostu podoba mi się z takim delikatnym zarostem ,mój tata z kolei ma bardzo rzadki zarost i on z kolei może nie golić się tygodniami .

Re: Co do depilacji dla faceta?

mój chłopak ma bardzo gęsty zarost ,goli sie co czwarty dzień bo po prostu podoba mi się z takim delikatnym zarostem ,mój tata z kolei ma bardzo rzadki zarost i on z kolei może nie golić się tygodniami .

2015-07-23 15:50:09 autor monika212121

A czym się golą, zwykłą maszynką? Mj chlopak właśnie kupił i testuje krem Vanity man z Bielendy. Póki co, jest zadowolony, wcześniej ciągle golił się maszynka ale robiły mu się spore podrażnienia po goleniu...

Re: Co do depilacji dla faceta?

mój też maszynkę uzywa

 i co 2 max 3 dni musi się golić.

domisel a ten Twój to z bielendy na zarost na twarzy uzywa? czy np. na tors, czy plecy? bo mój ma dużo włosów na plecach i patrze na ten od bielendy vanity soft men i chyba mu kupię, tylko mi powiedz, czy włoski nie odrastają mocniejsze? i jak jest z zapachem? nie jest jakiś za bardzo intensywny? a wydajny jest?

Re: Co do depilacji dla faceta?

ja dla swojego razem z zakupem maszynki kupiłam krem od bilendy Vanity Man, ponieważ sama uzywam tych kosmetyków do pielegnacji i jestem  zadowolona z produktów tej firmy. A chłopak zachwala i nie ma podraznionej skóry :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co do depilacji dla faceta?

Moim zdaniem pianki i ogólnie seria Nivea to uniwersalna i  jedna z lepszych serii ;)

Re: Co do depilacji dla faceta?

Nivea lub Gilette mają dobre produkty :)

Re: Co do depilacji dla faceta?

Mój facet klasycznie używa pianki, chyba z Nivea aktualnie i zawsze zwraca uwagę, by maszynki, których używa miały trzy ostrza i pasek nawilżający. Podobno bez tego ani rusz :).

Re: Co do depilacji dla faceta?

to samo co dla kobiet

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: