Co do depilacji dla faceta?

  • 2015-07-15, o 00:29
  • 51
  • 20 571
  • 38
  • 40

Re: Co do depilacji dla faceta?

pianki z nivea sa lagodne

a może lepiej udać się na zabieg depilacji woskiem? troszkę bólu, ale efekt na dłużej :)

Re: Co do depilacji dla faceta?

Moj brat używa kremu do depilacji z Bielendy z serii Vanity for men- jest zadowolony, jemu wiele do szczescia nie trzeba  w kwestii kosmetykow, ale chwali bo wloski wolniej odrastaja i nie ma zadnych podraznien

2015-11-18 13:34:52 autor candice86

Jaki ma zapach ten bielendowski krem do depilacji? Bo damskie z Bielendy są ok, a przymierzam sie do kupienia mężowi, a faceci do kosmetyków podchodzą z dużą rezerwą i jak im coś nie popasuje to po prostu nie będą używać. Nie chciałabym wyrzucić kasy w błoto.

2015-11-19 10:56:56 autor zuzka87

mój miał raz ten krem od bielendy, zapach był ok, nie narzekał ;) zapach delikatny, nie szczypie w nos, jak coniektóre ;)

W sumie chyba wszystko to co dla kobiet ;)

Są kremy do depilacji dla mężczyzn

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co do depilacji dla faceta?

ja lubię meskie zele

Re: Co do depilacji dla faceta?

Moj brat używa kremu do depilacji z Bielendy z serii Vanity for men- jest zadowolony, jemu wiele do szczescia nie trzeba  w kwestii kosmetykow, ale chwali bo wloski wolniej odrastaja i nie ma zadnych podraznien

2015-11-18 13:34:52 autor candice86

Jaki ma zapach ten bielendowski krem do depilacji? Bo damskie z Bielendy są ok, a przymierzam sie do kupienia mężowi, a faceci do kosmetyków podchodzą z dużą rezerwą i jak im coś nie popasuje to po prostu nie będą używać. Nie chciałabym wyrzucić kasy w błoto.

2015-11-19 10:56:56 autor zuzka87

mój miał raz ten krem od bielendy, zapach był ok, nie narzekał ;) zapach delikatny, nie szczypie w nos, jak coniektóre ;)

2015-11-23 09:40:41 autor szalona20

A to kupię. Jeżeli nie będzie go używał to ja spróbuję, damskie kremy do depilacji bielendy są ok

Maszynka i żel

nie wiem nie pomoge

Maszynka wystarczy no i żel
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: