Co do depilacji dla faceta?

  • 2015-07-15, o 00:29
  • 51
  • 20 579
  • 38
  • 40

Re: Co do depilacji dla faceta?

ja kiedyś na próbę kupiłam mojemu facetowi, teraz za bardoz nie pamietam, na pewno z bielendy w czarnym opakowaniu- vanity man? coś takiego , krem do depilacji- nie powiem, bo ładnie włoski zbierał. ale jak to facet, woli wszędzie szybko maszynką przejechać.

Re: Co do depilacji dla faceta?

ja kiedyś na próbę kupiłam mojemu facetowi, teraz za bardoz nie pamietam, na pewno z bielendy w czarnym opakowaniu- vanity man? coś takiego , krem do depilacji- nie powiem, bo ładnie włoski zbierał. ale jak to facet, woli wszędzie szybko maszynką przejechać.

2015-10-22 15:02:31 autor niecroza84

mój tez tego używa i jak na razie nie chce zmieniać, więć musi być w porządku krem bielendowski:)

Re: Co do depilacji dla faceta?

Również podbieram mojemy chłopakowi piankę do golenia ;)

Re: Co do depilacji dla faceta?

Od pianki lepsza jest odżywka

Re: Co do depilacji dla faceta?

odzywka fakt dobra :)

Re: Co do depilacji dla faceta?

A mi nie podpasowała męska pianka :) Więc mój narzeczony jest szczęściarzem, bo mu jej nie podbieram już :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Co do depilacji dla faceta?

Moj brat używa kremu do depilacji z Bielendy z serii Vanity for men- jest zadowolony, jemu wiele do szczescia nie trzeba  w kwestii kosmetykow, ale chwali bo wloski wolniej odrastaja i nie ma zadnych podraznien

Re: Co do depilacji dla faceta?

pianka do golenia jest najbardziej bezproblemowa

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co do depilacji dla faceta?

moj tato uzywa zwyklego mydla i pedzelkiem rozprowadza piane

Re: Co do depilacji dla faceta?

Moj brat używa kremu do depilacji z Bielendy z serii Vanity for men- jest zadowolony, jemu wiele do szczescia nie trzeba  w kwestii kosmetykow, ale chwali bo wloski wolniej odrastaja i nie ma zadnych podraznien

2015-11-18 13:34:52 autor candice86

Jaki ma zapach ten bielendowski krem do depilacji? Bo damskie z Bielendy są ok, a przymierzam sie do kupienia mężowi, a faceci do kosmetyków podchodzą z dużą rezerwą i jak im coś nie popasuje to po prostu nie będą używać. Nie chciałabym wyrzucić kasy w błoto.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: