Co do depilacji dla faceta?

  • 2015-07-15, o 00:29
  • 51
  • 20 575
  • 38
  • 40

Re: Co do depilacji dla faceta?

mój też maszynkę uzywa

 i co 2 max 3 dni musi się golić.

domisel a ten Twój to z bielendy na zarost na twarzy uzywa? czy np. na tors, czy plecy? bo mój ma dużo włosów na plecach i patrze na ten od bielendy vanity soft men i chyba mu kupię, tylko mi powiedz, czy włoski nie odrastają mocniejsze? i jak jest z zapachem? nie jest jakiś za bardzo intensywny? a wydajny jest?

2015-07-28 09:36:23 autor szalona20

A czym różni się krem do depilacji Bielendy dla faceta od kremów dla kobiet? Czy jeżeli faceci mają mocniejsze włoski na nogach to on działa agresywniej i ma mocniejszą substancję czynną?

Re: Co do depilacji dla faceta?

Do depilacji najlepsze plasty aloesowe Joanna, bo Bielenda w tubce nie dość że brzydko pachnie, to jeszcze może powodować oparzenia chemiczne. A jak na szybko i krótko, to maszynka do golenia i odżywka zamiast pianki bo lepiej dziala i nie ma dużo podrażnień.

Re: Co do depilacji dla faceta?

Wydaje mi się, że do samo, co dla kobiet ;)

Re: Co do depilacji dla faceta?

Dokładnie tak jak mówi Olcia :) nie widzę jakoś dużej różnicy miedzy tym co mógłby używać facet a kobieta do depilacji :) także spokojnie może być to coś od Joanny , Eveline czy Bielendy.

Re: Co do depilacji dla faceta?

Pianki czy żele zamieniające się w pianki. A jaka firma komu przypasuje, to już trzeba indywidualnie testować. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co do depilacji dla faceta?

to samo co dla kobiet

Re: Co do depilacji dla faceta?

Damski krem i maszynka (serio!) Takie różowe np z Venus. Delikatniejsze są

Re: Co do depilacji dla faceta?

Spróbuj serii Men's Lab Efektimy

Re: Co do depilacji dla faceta?

Dokładnie tak jak mówi Olcia :) nie widzę jakoś dużej różnicy miedzy tym co mógłby używać facet a kobieta do depilacji :) także spokojnie może być to coś od Joanny , Eveline czy Bielendy.

2015-09-08 09:11:08 autor Karolina1984

 

dokładnie :)

Re: Co do depilacji dla faceta?

Ja jak uzywałam kremu do depilacji to moj chłopak czasem podbierał mi go, mówił że po nim włoski odrastaja słabsze i rzadiej. Ja z kolei czasem pożyczam od niego piankę do golenia, więc jesteśmy kwita ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: