Ciucholandy troll

  • 2013-10-17, o 09:53
  • 32
  • 19 420
  • 18
  • 31

Ciucholandy troll

I u mnie również.

Re: Ciucholandy troll

ja lubie chodzić do ciucholandów ,można tam kupić tanie i bardzo oryginalne rzeczy.

Re: Ciucholandy troll

ja lubie chodzić do ciucholandów ,można tam kupić tanie i bardzo oryginalne rzeczy.

2015-08-03 17:46:42 autor monika212121

Faktycznie czasem są fajne perełki, ale u mnie rzadko się to zdarza więc rzadko chodzę ;)

Re: Ciucholandy troll

Czasami moja mama znajduje tam dla mnie fajne rzeczy, ale sama nie mam do tego cierpliwości.

Re: Ciucholandy troll

można tam znalezć wiele perełek :) chętnie zaglądałabym do second hand'ów ale w mojej miejscowości pozostawiają wiele do życzenia. 

Re: Ciucholandy troll

Ja nigdy nie miałam szczęścia i cierpliwości do second handów.

Re: Ciucholandy troll

Można tam znaleźć bardzo ładne rzeczy, ale w mojej okolicy na prawdę trzeba mieć do tego szczęście. Dlatego ja zwracam uwagę głównie na jakość materiału i przerabiam sobie ciuszki. :P

Re: Ciucholandy troll

Ja powiem tak że raz poszłam z moją mamą do ciucholandu i prawie mnie tam "baby" nie zabiły masakra tak się pchają aż trudno uwierzyć że tak wgl można ale nie powiem bo ciuszki mamusia mi czasem bardzo ładne przynosi ;)Ale powiem Wam że teraz jestem w Niemczech i nie wiem czy w Polsce coś takiego jest ale tutaj w tym mieście akurat w którym ja jestem jest tak zwana szafa i tutaj ludzie którzy po prostu już nie chcą danych ciuchów dają je do tej szafy i każdy może sobię wziąść co chce za darmo ;) Pochwalę się ostatnio sobie tam poszłam i piękne bluzeczki z H&M wpadły mi w ręce ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Ciucholandy troll

bardzo lubie ciucholandy

Re: Ciucholandy troll

ja chodze rzadko ale zaczne coraz częściej

Re: Ciucholandy troll

ja lubie chodzić do ciucholandów ,można tam kupić tanie i bardzo oryginalne rzeczy.

2015-08-03 17:46:42 autor monika212121

dokładnie !

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: