Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

  • 2013-09-15, o 18:42
  • 45
  • 25 612
  • 25
  • 43

Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Second Handy są bardzo dobre, chociażby z tego względu, że za małe pieniądze można kupić coś nowego.

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

W tego typu sklepach można znaleźć naprawdę dobre rzeczy więc lubię tam zaglądać.

I troll sobie dyskutuje sam ze soba

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

uwielbiam ciucholandy

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

ja nie chodze ale zaczne

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Ja chodzę, ale bardzo bardzo rzadko, ostatnio prawie wcale :)

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

rzadko chodzę bo uu mnie w mieście nie ma fajnych ciuchów ale w większych miastach, wiem że można trafić na świetne okazje ;)

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

ja czasem zajrzę, ale rzadko cos upoluję fajnego, teraz latem to kilka sukienek sobie kupiłąm, ale wszystkie takie na plazę ;)

dziś byłam, to synkowi kupiłam 2 pary spodenek (gap i next), długie spodnie H&m i dałam za to 8 zł :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Czasem znajdzie się jakieś fajne markowe ciuchy ale nie przepadam za grzebaniem i oglądaniem każdej rzeczy. Zwykle przejdę dwie, trzy alejki i odechciewa mi się.

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

ciucholandy to super sprawa

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do tego typu sklepów. Wolę odłożyć na jedną porządną rzecz większe pieniądze, niż kupić 10 byle szmatek, które potem nie nadają się do niczego. 

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

wiele marek typu h & m ,house , c & a , bersha , cropp ,mohito, oodji czy promod ma ceny wyższe jak za taką marną jakość bluzek które oferują ,wiele razy spotkalam sie z tym ze bluzki z ciucholandu miały duzo lepszy skład i lepiej zachowywały się po praniu niz te z podobno lepszych sklepów ,zakupuje oczywiście w takich sklepach ale lubie ciucholandy poniewaz moge spotkac tam wiele oryginalnych rzeczy takich które wiem ze nikt nie będzie miał, i tak miałam śliczne i eleganckie bluzki z indii ,turcji ,szwecji i francji ,jedna jest taka kremowa z czarnymi eleganckimi haftami z przodu ,zakładam ja do czarnych rurek ,do tego czarne buty i czarna mała torebka na pasek i wiele kobiet sie mnie pytalo gdzie zakupiłam ta bluzkę ,wiec jak widać to nie tylko zwykłe szmatki jak to ujęłaś ,bo ja jestem zdania ze nie cena ważna a jak się w tym wygląda.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: