Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

  • 2013-09-15, o 18:42
  • 45
  • 25 613
  • 25
  • 43

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do tego typu sklepów. Wolę odłożyć na jedną porządną rzecz większe pieniądze, niż kupić 10 byle szmatek, które potem nie nadają się do niczego. 

2015-08-31 13:20:03 autor perla

Często w ciuchlandach można dostać znacznie lepszą jakościowo tkaninę. Gdyby rwała się jak obecne ubrania, to pewnie nikt by nie ściągał rzeczy z Holandii czy Anglii.

Inna kwestia, oryginalność. Ludzie masowo kupuja w tych samych sklepach w galeriach i potem wyglądają niczym w uniformach. A w ciuchlandzie, to trzeba mieć chyba niesamowite szczęście aby spotkać osobę w drugiej takiej samej sukience czy bluzce gdzieś na ulicy.

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

ja uwielbiam ciuchy ze sklepów typu Hollister itp. ale popieram też wcześniejsze wypowiedzi (y)

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do tego typu sklepów. Wolę odłożyć na jedną porządną rzecz większe pieniądze, niż kupić 10 byle szmatek, które potem nie nadają się do niczego. 

2015-08-31 13:20:03 autor perla

Często w ciuchlandach można dostać znacznie lepszą jakościowo tkaninę. Gdyby rwała się jak obecne ubrania, to pewnie nikt by nie ściągał rzeczy z Holandii czy Anglii.

Inna kwestia, oryginalność. Ludzie masowo kupuja w tych samych sklepach w galeriach i potem wyglądają niczym w uniformach. A w ciuchlandzie, to trzeba mieć chyba niesamowite szczęście aby spotkać osobę w drugiej takiej samej sukience czy bluzce gdzieś na ulicy.

2015-09-01 15:04:49 autor riley

uważam dokładnie to samo co Riley i Kamilla ,rzeczy tam są wiele razy dużo lepsze jakościowo niz w tzw markowych sklepach i oryginalne według mnie jest jeszcze taka mentalność że ludzie wstydza sie chodzic do ciucholanów ale to głównie u ludzi z jakimiś kompleksami moim zdaniem, oczywiście nie uogólniam tylko mówie ze moze tak być.

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Ja tam bardzo lubię kupować w lumpeksach u nas w mieście :) ceny są rewelacyjne a towar naprawdę dobrej i wysokiej jakości :) i jakoś się nie wstydzę poza tym na dostawy jest zawsze tyle ludu :D że ledwo się pochwać idzie.

uwielbiam szmateksy, mam zamiar zrobić duży tour po nich we Wrocławiu

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

Ostatnio polubiłam zakupy w ciucholandach

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

ja niestety ostatnio nie mam na to czasu :)

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

nie mam potrzeby tam chodzić, dużą część swoich ubrań dostałam od siostry ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Bardzo je lubię

Re: Ciucholandy, szmateksy, lumpeksy

u mnie też ostatnio słabo z czasem na bieganie po lumpeksach ;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: