Cienkie + łupież

  • 2012-05-08, o 15:51
  • 70
  • 25 772
  • 47
  • 53

Cienkie + łupież

Lejdis, co doradzicie na cienkie, raczej zniszczone farbowaniem włosy ze skłonnością do łupieżu. Stosowałam: nizoral (łupież poszedł precz ale włosy nadal słabe) head & shoulders, miętowy daje przyjemne odświeżenie ale też piecze, kondycja włosów bez szału. Może maseczki, odżywki?

Re: Cienkie + łupież

Na łupież to Nizoral tak jak stosowałaś, a na cienkie włosy to polecam podciąć i może zakupić szampon BIOVAX do włosów cienkich ze skłonnością do wypadania czy jakoś tak się to nazywa
Też miałam kiedyś ten problem ale ten szampon naprawdę mi pomógł. Włosy stawały się coraz gęstsze i o to mi chodziło
Kosztuje ok 23 zł
I wygląda tak jak poniżej

Re: Cienkie + łupież

także polecam szampon BIOVAX, ale co do odżywki z tej firmy to nie wiem, ponieważ dużo dziewczyn ją ma.. niektóre ją kochają a drugie nienawidzą

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienkie + łupież

Szampon Pirolam z kompleksem witamin, odkrycie roku 2010 Laur Konsumenta

PIROLAM Szampon jest wysokiej jakości produktem do pielęgnacji włosów, zawierającym składniki o udokumentowanym działaniu przeciwłupieżowym oraz doskonale poprawiającym kondycję włosów i skóry głowy.

Jak wynika z badań dermatologicznych, szampon Pirolam szybko i skutecznie likwiduje przyczyny i objawy łupieżu. Wysoką skuteczność w zwalczaniu łupieżu zapewnia mu formuła zawierająca cyklopiroksolaminę i klimbazol w polączeniu z Hydrolite S.

Pirolam szampon posiada optymalne własności myjące i pielęgnujące oraz starannie dobrane PH do potrzeb włosów i skóry głowy:

- gliceryna uelastycznia i nawilża włosy oraz skórę głowy
- proteiny pszenicy odżywiają włosy i nadają im połysk
- polyquatermium-7 w widoczny sposób poprawia kondycję włosów i ułatwia ich rozczesywanie
- kompleks witamin A i E sprawia, że włosy stają się elastyczne i jedwabiste
- Lamesoft PO 65 gwarantuje poprawę wilgotności skóry głowy, wygładza ją i uelastycznia, jednocześnie dostarczając skórze głowy nawilżających lipidów, ułatiwa jej regenerację

A tu opinie uzytkownikow:

http://cokupic.pl/produkt/PIROLAM-szampon-60-ml

Kupilam dla syna, jak na razie jestesmy zadowoleni z efektow.

Re: Cienkie + łupież

nie słyszałam o szamponie Pirolam.. muszę poczytać kilka opinii na jego temat!

Re: Cienkie + łupież

Ja czytałam na innych forach ale nie stosowałam. Według mnie aby zregenerować włos powinnaś stosować profesjonalne odżywki albo apteczne, stosowałam kiedyś biowax ale po dłuższym czasie włosy zrobiły się za ciężkie. A na łupież może Elestabion T. Pamiętaj by ciągle nie stosować szamponów przeciwłupieżowych.

Re: Cienkie + łupież

A na łupież może Elestabion T. Pamiętaj by ciągle nie stosować szamponów przeciwłupieżowych.

brzooska

nie słyszałam nigdy o nim ;/ zawsze na łupież (jeżeli go miałam) stosowałam Nizoral

Re: Cienkie + łupież

Też mam problem z łupieżem, ale dla mnie najprostsze rozwiązanie to odżywka nawilżająca. Wystarczy nawilżyć głowę, by skóra się mniej łuszczyła i łupież nie pojawia się przez kolejne 48 godzin od umycia i nałożenia odżywki.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Cienkie + łupież

Mój sposób na łupież, jedyny jaki u mnie działa to mycie włosów codziennie. A odżywki nie należy kłaść na skórę głowy, tylko na włosy. Słyszałam to kiedyś w programie telewizyjnym. Tak samo jak szamponem powinno się myć jedynie skórę głowy a nie całą długość włosów. I wtedy na włosy nakładamy taką odżywkę w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać:) Chociaż nie jestem do tego przekonana. Przecież skoro poci nam się skóra głowy to pot przechodzi także na całą długość włosa. Znowu muszę kupić tę maskę z biovaxa, bo była świetna a moje włosy coś mi podupadły ostatnio:(

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Cienkie + łupież

A może warto rozgryźć, jakie są przyczyny tego łupieżu? Bo jeśli to tylko przesuszona skóra głowy, to szybko można się z tym uporać, dbając o odpowiednie nawilżenie. Ale przyczyn może być wiele i mogą być one znacznie bardziej poważne, np. grzybice. Uporczywy łupież to już chyba sprawa dla dermatologa.

Re: Cienkie + łupież

A może warto rozgryźć, jakie są przyczyny tego łupieżu? Bo jeśli to tylko przesuszona skóra głowy, to szybko można się z tym uporać, dbając o odpowiednie nawilżenie. Ale przyczyn może być wiele i mogą być one znacznie bardziej poważne, np. grzybice. Uporczywy łupież to już chyba sprawa dla dermatologa.

nienasycenie

też mam takie zdanie na ten temat

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: