Cienie sephory

  • 2010-11-27, o 22:36
  • 31
  • 9 105
  • 23
  • 29

Cienie sephory

co sadzicie o cieniach z tej firmy? w tej chwili sa dostepne zestawy 5 minipalet po 65 zl.. zastanawiam sie nad kupieniem, czy warto?:)

Re: Cienie sephory

Przyznam się szczerze, że nigdy nie miałam jeszcze tych cieni także nie pomogę Ci ;/ jakoś nie miałam do nich zaufania... słyszałam jednak, że mają dość dobrą bazę pod makijaż daj znać jak sie na nie zdecydujesz czy warte kupna

Re: Cienie sephory

Osobiście też ich nigdy nie miałam, jednak na weselu, na którym byłam ostatnio, moja kuzynka miala oczka zrobione cieniami z sephory i mala wyglądała oszałamiająco... jednak są one dość drogie, co jest ich minusem uważam..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienie sephory

Niestety tez nie wspomoge;/ Nie uzywałam ich ale chetnie bym to zrobiła, choc i tak chyba juz za dużo tego mam Ale kosmetyczka nie ma nigdy dna No może kiedyś bedzie okazja a wtedy podziele sie z Wami moja opinią. Jak dotąd słyszałam o nich pozytywy.

Re: Cienie sephory

nigdy nie miałam cieni z sephory ale się juz kilka razy nad nimi zastanawiałam

Re: Cienie sephory

Nie miałam jeszcze nic Sephory :)

Re: Cienie sephory

Warto spróbować teraz, bo są promocje 2 produkty i 3-ci gratis ;)

Re: Cienie sephory

Użwywam cieni z Sephory i szczerze mówiąc za tą cenę jakość ok :) zdecydowanie bardziej polecam pojedyncze cienie niż mega paletkę, w paletce niestety nie wszystkie cienie są tak rewelacyjne :/  

Re: Cienie sephory

bardzo ciekawia mnie te cienie ale troche za drogie jak za jeden cień

Re: Cienie sephory

Akurat te cienie mnie nie kuszą :)

Re: Cienie sephory

Wolę revolution
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: