Cienie pod oczami

  • 2012-03-18, o 21:10
  • 38
  • 13 690
  • 25
  • 34

Cienie pod oczami

...stosowałam już wiele różnych podkładów na cienie pod oczami / mam to genetycznie, więc żadne kremy nie pomogą/ może ktoś mi doradzi jak się malować, żeby nie było ich widać, a równoczesnie, aby nie rzucała się w oczy duża warstwa tapety na twarzy...?

Re: Cienie pod oczami

Nie wiem czy pomoge....ale odkad mlody sie urodzil niestety czasami to podowy takie mam ze szok, z pewnoscia pomagaja zimne oklady jesli to nie, to ja stosuje codziennie(rano wieczor) samoopalacz z dove i moge zapewnic ze nie ma efektu zolci a twarz wyglada na bardziej wypoczeta.

www.suonko82.blogspot.it

Re: Cienie pod oczami

obkłady jak najbardziej mogą pomóc a co do kosmetyków - krem lekko chłodzący no i korektory rozświetlające - dobry jest też kamuflaż Kryolan D0.

Re: Cienie pod oczami

Zimne okłady na pewno trochę pomogą na napuchnięte powieki, jeśli chodzi o cienie pod oczami, to może pomóc leżenie z plasterkami ogórka na oczach, ale ogólnie to ja bym poleciła wszelkiego rodzaju płynne korektory o delikatnej konsystencji, przeznaczone do maskowania cieni pod oczami. Zazwyczaj mają w sobie małe drobinki i odbijają światło, więc oprócz tego, że trochę ci podkolorują skórę, to jeszcze odbijając światło zmniejszają widoczność cieni pod oczami. Jest to sposób, który zazwyczaj stosuję

Re: Cienie pod oczami

równiez mam z tym problem ,polecam korektor z maca

Re: Cienie pod oczami

Dobry jest tez korektor z make up for ever ale jest dosc drogi i nie powinno sie go stosować codziennie

Re: Cienie pod oczami

Spróbuj WHITE-COMPRESS Hydrożelowe płatki pod oczy. Efektimy.

Re: Cienie pod oczami

ja ciągle nie mogę znaleźć dobrego korektora :)

Re: Cienie pod oczami

nałóż na cinie odrobine czerwonej kredki/szminki i przykryj ją korektorem np. z Maybelline. :-) efekt bardzo dobry. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienie pod oczami

MUFE kamuflaż, sama używam na moje siniuchy codziennie :)

Re: Cienie pod oczami

Nyx HD lub Astor Perfect Stay 24h. Bardzo dobre, kryjące korektory. Jeśli ktoś ma naprawdę mocne cienie można użyć punktowo kamuflaża ale PUNKTOWO, nie na cały obszar pod oczami. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: